2726
عنوان

خانومای عزیز خواهشا میشه بیایین

140 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من طبق اخرین پری تو ۴۰ هفته ام امروز رفتم معاینه لگن گفت لگنت خ خوبه برای طبیعی و نامه بستری بهم داد واسه پس فردا ولی من اصلا درد ندارم بهم گفت اگ تا پس فردا دردت نگرفت برو بیمارستان خودشم بهم روغن گرچک و شیاف گل مغربی داده گفت قبل اینک بری بیمارستان سر بکش حالا میخوام بدونم با این روغن و شیاف میشه دردم بگیره خ استرس دارم

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤
احتمالا اینا رو داده که بچه راحت تر بیرون بیاد.

وای خ استرس دارم از درد زایمان طبیعی میترسم

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو سزارین هم درد هست.

اره ولی فک میکنم اون قابل تحمل تره

ای جان مبارک باشه عزیزم . اصلا نترس طبیعی که راحت تر از سزارینه حداقل اینه که بعدش راحت میتونی کارای خودتو کنی

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

من ۸ماه پیش زایمان طبیعی داشتم .دردش زیاده ولی خودت میتونی کنترل کنی تاحدودی .ذکرزیاد بگو توکل کن بخدا

اگه بیمارستان خصوصی زایمان کنی خیلییییییی بهتره 

دولتی واقعا استرس داره نمیذارن کسی پیشت بمونه یا راه بری و دوش اب گرم بگیری 

خیلییی پیاده روی کنی این دوروزه بشین پاشو‌اروم 

ای جان مبارک باشه عزیزم . اصلا نترس طبیعی که راحت تر از سزارینه حداقل اینه که بعدش راحت میتونی کارای ...

مرسی عزیزم راستش من از اینک بعد زایمان واژنم تغییر کنه نگران بودم ولی ب دکترم گفتم ک بخیه زیبایی بزنه خیالم راحت شد یکم ولی الان فقط از دردش میترسم

بسلامتی عزیزم،دست راستت رو سر ما باردارا،انشالا زایمان خوبی داشته باشی،کرچک باعث میشه دردت شروع بشه،فقط توی ابمیوه قاطی کن بخور

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
من ۸ماه پیش زایمان طبیعی داشتم .دردش زیاده ولی خودت میتونی کنترل کنی تاحدودی .ذکرزیاد بگو توکل کن بخ ...

مرسی ک گفتی عزیزم ببخشید شما الان تو رابطه مشکلی نداری مثل قبله واژنت

بسلامتی عزیزم،دست راستت رو سر ما باردارا،انشالا زایمان خوبی داشته باشی،کرچک باعث میشه دردت شروع بشه، ...

مرسی گلم ایشالا توام زایمان راحتی داشته باشی

مرسی ک گفتی عزیزم ببخشید شما الان تو رابطه مشکلی نداری مثل قبله واژنت

تا حدود ۲ماه یا ۴۰روز که اصلا نمیتونی رابطه داشته باشی 

بعدازاون هم تا حدود ۶.۷ماه طول میکشه مثل ثابق بشی بستگی به بدن خودت هم برای بهبود وضعیتت داره .آناناس زیاد بخور

تا حدود ۲ماه یا ۴۰روز که اصلا نمیتونی رابطه داشته باشی  بعدازاون هم تا حدود ۶.۷ماه طول میکشه م ...

باشه مرسی عزیزم

مرسی عزیزم راستش من از اینک بعد زایمان واژنم تغییر کنه نگران بودم ولی ب دکترم گفتم ک بخیه زیبایی بزن ...

منم پرسیدم میگن بعدش مثل اولش میشه هیچ تغییری نمیکنه 

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
من ۸ماه پیش زایمان طبیعی داشتم .دردش زیاده ولی خودت میتونی کنترل کنی تاحدودی .ذکرزیاد بگو توکل کن بخ ...

عزیزم دردات خودش شروع شد یا بهت امپول زدن؟اگر درد داشتی میشه بگی از کجا فهمیدی درد زایمان هست؟اخه منم گاهی اوقات دردای کاذب میگیرم همش استرس میگیرم که نکنه درد زایمانه داره شروع میشه و من متوجه نشم

2706