2737
2734
عنوان

دلگرفتگی

418 بازدید | 8 پست

گاهی اوقات انقد دلم میگیره که دوس دارم انقد گریه کنم که بمیرم دوس دارم یکی باشه دردامو بهش بگم مثل یه مشاوره اما به هیچکس اعتماد ندارم دردای زیادی دارم که هیچ درمونی ندارن دوروبرم خیلی شلوقه پراز ادمه اما من خیلی تنهام...😞تنها کسم شوهرمه که اونم تو عصبانیت چیزایی میگه که انگار دلمو با تیغ میزنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم خیلی امروز دلم گرفته تک و تنها تو خونه نشستم بهم اجازه نمیده حتی برم بیرون قدم بزنم😭😭😭

امروز کلا هواش دلگیره نه من شوهرم خیلی مهربونه خیلی دوسش دارم اونم منو خیلی دوس داره تنها مشکل من اینکه تنهام دلم میخواد بچه دار شم ازاین تنهایی دربیام تموم رویای من یه نی نی کوچولو شده که خدا با روحیه منو شوهرم بازی میکنه نمیده😢

امروز کلا هواش دلگیره نه من شوهرم خیلی مهربونه خیلی دوسش دارم اونم منو خیلی دوس داره تنها مشکل من ای ...

منم خیلی دلم بچه میخواد اونقدر که وقتی یه بچه میبینم دیگه حالمو نمیفهمم ولی شوهرم میگه نه از حرفشم کوتاه نمیاد دیشبم بخاطر خانواده بیشعورش دعوا کردیم حالا داره اذیتم میکنه 

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

خوش بحالتون که حداقل ازدواج کردید بلاخره بچه دار میشید صبر کنید و بعدش اینکه کلی روش های درمانی هست 

من واقعا فقط از خدا میخام سر وهمشرم رو بده بهم 

نمیدونم واقعا ولی توی نی نی سایت نازایی زیاده من براتون دعا میکنم ایشالا فرزادن سالم وصالح نصیبتون بشه

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

اسی درد دلهاتو اینجا بگو واقعا خوبه بهتر از حرف زدن با اشناهاس

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
2738

من رفتم کلی وسایل بچه مثل لباس گهواره و کیسه خابو....کلی چیز دیگه هربارکه پریم یه چهار روز عقب میوفته از خوشحالی اینکه بلاخره باردارشدم انقد گریه میکنم بعدش پریود میشم با شوهرم کلی ناامید میشیم مثل افسرده ها شدم یه هفتست حتی یه رژ نزدم دیشب ب بزور دوش گرفتم ب مولا