2410
2553

۳۶ سالمه...پوست صورتم شل وافتاده شده...

نظرتون درمورد تزریق ژل برای رفع خط خنده و غبغب چیه؟فایده ای داره؟ تا چند وقت تاثیرداره؟

ویه سوال دیگه اینکه این رفع نقص بینی با ژل چطوره؟

برای شلی پوست آر اف خوب جواب میده ولی باید حداقل شش جلسه بری ولی خالم انجام داده بود خدایی عالی شده بود

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
برای شلی پوست آر اف خوب جواب میده ولی باید حداقل شش جلسه بری ولی خالم انجام داده بود خدایی عالی شده ...

برگشت پذیره؟تا چند وقت خوب میمونه؟منظورم اینه که دوباره پوست مثل اولش میشه؟؟

الان یک سال گذشته برنگشته

ولی درکل روش های غیرتهاجمی یعنی غیر جراحی برگشت پذیرن

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
برای شلی پوست آر اف خوب جواب میده ولی باید حداقل شش جلسه بری ولی خالم انجام داده بود خدایی عالی شده ...

عزیزم ابن ار  اف چیه میشه بیشتر تو ضیح بدی واینکه خالت کجا انجام داده چه دکتری???? 

2714
عزیزم ابن ار  اف چیه میشه بیشتر تو ضیح بدی واینکه خالت کجا انجام داده چه دکتری????

یه نوع امواج هست که اگه درست بگم رادیوییه که مدت بیست دیقه روی پوستت انجام میدن تو هر جلسه

خالم تو تهران یکی از کلینیکای سعادت اباد انجام داده بود دقیق نمیدونم کجا ولی همه جا دستگاه یکیه