2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واجب نیست که حتما .  اصلا مادر خانواده باید مدیریت کنه ..

نه...معلومه که واجب نیست. خرید عید هم واجب نیست. با شما موافقم که اینجور چیزا نباید حالت رسم و اجبار پیدا کنه که کسایی که نمی تونن یا به هر دلیلی نمی خوان احساس فشار و کمبود کنن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

کاش اینو نشون میداد که دولت باید به آدمهای بی بضاعت رایگان کمک کنه نه که همسایه کمک کنه مردم تو این گرونی شکم خودشون رو نمیتونم سیر کنن به فکر همسایه هم باشن

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

من منظورم اینه که ..ما هم بچه بودیم ..زمان جنگ بود ..همه خانواده ها پر جمعیت  بودن ..و وضع اکثر مردم خوب نبود ..ولی با شادی زندگی میکردیم ..منظور من مدیریت خانواده است ..اینه  که نباید طوری القا کنن که همه شی عید سبزی پلو با ماهی سفید  بخورن ..

کاش اینو نشون میداد که دولت باید به آدمهای بی بضاعت رایگان کمک کنه نه که همسایه کمک کنه مردم تو این ...

این که دولت  مسوول شرایط مردم هست و باید  وضع زندگی و معیشت مردم رو تامین کنه که مسلم هست ..