2726
عنوان

میخوام طلای دست دوم بخرم

4519 بازدید | 17 پست

30 تومن پول دارم میخوام ی مقداریش رو امروز طلای دست دوم بخرم به نظرتون کار درستی میکنم؟ 🤔🤔

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین طلا خوبه بخر 

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
2728

برای سرمایه گذاری شمش بهتر از طلای دست دومه البته اگه طرح طلاش و دوست دلری و استفاده میکنی طلای بدون اجرت یا همون دست دوم بخر.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

کار خوبی میکنی مبارکت باشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بنظرم خوبه یه خانمی بود میگفت طلای دست دوم خریده هروقت پول دستش اومده مثلا هردفه گوشواره نوزادی خریده بعدچندتاشوداده یه طلای سنگین ترگرفته الان کلی طلا داره

طلا فروشی باید بگی طلای دست دوم میخام؟

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊
مرسی گلم به نظرت کارم درسته اخه میترسم پول رو نگه دارم ارزشش افت کنه 

اره عزیزم....همسرمم برام یک مقدارطلا کادو زایمان گرفت...ک طلافروش میگفت دوماه اینده خیلی گرون تر میشه...

ولی خب اگر دنبال سودی یکم بلند مدت باید بزاری

برای سرمایه گذاری شمش بهتر از طلای دست دومه البته اگه طرح طلاش و دوست دلری و استفاده میکنی طلای بدون ...

آره طلا دوست دارم به خصوص که الان هم طلا چیزی ندارم دوست دارم داشته باشم ولی میترسم ضرر کنم مادر شوهرم گفت دست دو بخر 

بنظرم خوبه یه خانمی بود میگفت طلای دست دوم خریده هروقت پول دستش اومده مثلا هردفه گوشواره نوزادی خرید ...

آره منتهاتهران وکرج به هر کسی طلای دست دوم نمیدن الان شهرستانم اینجا آشنا داریم میخوام از اون بگیرم

آره طلا دوست دارم به خصوص که الان هم طلا چیزی ندارم دوست دارم داشته باشم ولی میترسم ضرر کنم مادر شوه ...

منظورم این بود وقتی میخوای طلای دست دوم بخری قدرت انتخاب زیادی نداری و طرح و مدلش و ممکنه دوست نداشته باشی اگه مدلش و خوشت اومد بخر حتما

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
منظورم این بود وقتی میخوای طلای دست دوم بخری قدرت انتخاب زیادی نداری و طرح و مدلش و ممکنه دوست نداشت ...

اها آره عزیزم متوجخ شدم مرسی از راهنمایت 💕

2706