2726
عنوان

کسایی ک بچشون آلرژی داشته بیان

63 بازدید | 17 پست

چرانمیشه ب غذاشون نمک اضافه کرد دخترم من ۷ماه و۶روزشه ومن بهش فقط سوپ میدم حالا ک میتونم موره بدم

بایدازیک قاشق شروع کنم باز یانه

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمک به خاطر آلرژی نیست...به هیچ بچه ای نباید نمک داد که ذایقه اش عادت نکنه....

پوره هم اگر قبلا سیب زمینی و هویج خورده مشکلی نداره فقط به جای شیر که شیر خشک یا شیر خودتون رو بریزید و کره هم نزن تو پوره اش....

2728
نمک به خاطر آلرژی نیست...به هیچ بچه ای نباید نمک داد که ذایقه اش عادت نکنه.... پوره هم اگر قبلا سیب ...

تاکی نمک نباید بدم 

میتونم همین الان بیسکدییت مخصوص توشیرخودم قاطی کنم بدم

نمک 😕😕😕واسه ادم بزرگاهم خوب نیس چه رسد بچه

باور کنیداز حرفای مادرشوهرم ک هی میگه غذاش مزه نداره نمک بزن هنه چی بده روغن بریز دیگه دارم دیوونه مبشم همش باید حواسم باشه چیزی نزاره دهنش

تاکی نمک نباید بدم  میتونم همین الان بیسکدییت مخصوص توشیرخودم قاطی کنم بدم

تا ۱۱ ماهگی که بچه غذای سفره میتونه بخوره....اون موقع هم کم نمک و کم ادویه

اگر آلرژی داره باید به ترکیبات بیسکوییت توجه کنی...بله بیسکوییت ساده یا سرلاک میتونی بدی

به چی حساسیت داره؟

تا ۱۱ ماهگی که بچه غذای سفره میتونه بخوره....اون موقع هم کم نمک و کم ادویه اگر آلرژی داره باید به ت ...

محصولات گاوی گوشت گاو گردو سویا تخم مرغ ماهی میگو 

برای مزه میتونی دو سه قطره آبلیموی تازه بچکونی تو غذاش....

هی میگم این الان ذایقش طوریه ک هیچ مزه نمیفهمه هزچی بدی میخوری

میترسم خودم ی بلر آبلیمو خوردم مدفوعش بلعمی شد

محصولات گاوی گوشت گاو گردو سویا تخم مرغ ماهی میگو 

مثل دختر من....البته دخترم به تخم مرغ خساسیت نداشت

بیسکوییت گرجی ساده از این گرد ها تو خالی هست که توش شیر و ...نداره فقط اونو میتونی بهش بدی...سرلاک هم تا پایان ۸ ماهگی نده بعدش تست کن براش....

هی میگم این الان ذایقش طوریه ک هیچ مزه نمیفهمه هزچی بدی میخوری میترسم خودم ی بلر آبلیمو خوردم مدفوع ...

خب پس نده بهش

به حرف دیگران کاری نداشته باش....دو سه ماه دیگه هم تحمل کن بهتر میشه...وگرنه رعایت نکنی تو بدنش میمونه تازه هزار تا مشکل دیگه درست می کنه

هی میگم این الان ذایقش طوریه ک هیچ مزه نمیفهمه هزچی بدی میخوری میترسم خودم ی بلر آبلیمو خوردم مدفوع ...

ابلیمو اسیدیه من نمیدادم 

نمک نزن شیرین نده هر جوری بدی عادت میکنه 

فرهنگ اشتباهی داریم که برای بچه غذا رو مزه دار درست می‌کنیم 

گوش نده به مادرشوهرت کاری که درسته بکن 

خب پس نده بهش به حرف دیگران کاری نداشته باش....دو سه ماه دیگه هم تحمل کن بهتر میشه...وگرنه رعایت نک ...

شما چند ماهگی خوب شد

2706