2733
2734
عنوان

توی قم گیر کردم

345 بازدید | 11 پست

قبل از عید اومدیم مسافرت تا حالا که میخوایم برگردیم مشهد اینجوری هشدار میدن شوهرم هم ۸ ام باید سر کار باشه و نظامیه و نمیتونه بیشتر بمونه. جاده قم مشهد چطوره کسی خبر داره؟؟

5 شنبه باید تهران باشه داداشم پرسیدیم گفتن تهران و سمنان هشدار اعلام کردن حداقل گفتن امروزو نرید شاید تا فردا ارومتر بشه امروز هیچ جا نرید اصلا

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشهد اعلام سیل کرده قم هم که سد اومده بالا سیله 

حالا فردا حرکت کنید که اوضاع ارومه

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

خواهرمنم گیرکرده توخوزستان😣اونم شوهرش پسفردابایدسرکارباشه

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2738

ما دیروز اومدیم از قم از ساعت ۳تا ۶ اونجا بودیم حرم زیارت کردیم.بارون شدید بود ولی سیل نبود منتها برا رانندگی باید مواظب باشید .امروز رو خبر ندارم .اب وهوای قم رو سرچ کن

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

دوستان تو رو خدا نگید الکیه 

همسر منم میگفت همش دروغه دیروز از تهران رفتیم اصفهان، قم که سیل بود، تو مسیر هم بعضی جاها مه غلیظ بود و بارون شدیید، نرسیده به اصفهان دور زدیم برگشتیم 

خواهشا جدی بگیرید