2726

نمیدونم ..

ولی سیر فشارو میاره پایین.

باقالیم همیطور

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عناب فشار منو که تو کمتر از 5ثانیه میاره پایین

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ای دیوونع خودتو بزن به مریضی.همین.بگو دلپبچه شدبد دارم.هودتو بطن به درد.فشارت بیاد پایین که چی.

که برم دکتر فشارموبگیره بگه فشارش افتاده سرم بزنه یکم نگران بشه بیشعور😉

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم

نمیدونم ولی میدونم مردا بشدت از تمارض بدشون میاد تو نینی سایتم که خیلیا میگن هرچی هم مریض باشم شوهرم محلم نمیذاره از همین زمین خاکی که شما الان داری واردش میشی شروع کردن   

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

من یه بار 13_۱۴ سالم بود میخواستم فشارم بیفته منو نبردن مهمونی دو قاشق بزرگ رب انار ترش خوردم تا قورتش بدم ده بار مردم و زنده شدم ولی فشارم تکون نخورد سرحال تر هم شدم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706