2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هییییییییچ چیز زرد نخور مایعات زرد رنگ نخور مرغ نخور تخم مرغ و لباسهای زرد رنگ هم دور کن ازش

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
2714
میگن ۲۰ روز مونده به زایمان عرق کاسنی بخوری من خوردم امابااین حال زردی گرفت. زردی به گروه خونی مادر ...

هیچ تاثیری نداره الکیه، خونه رو گرم نکن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

پسر منم زردی داشت دکتر بهش قطره بیلی ناستر داده بود

خودمم بهش زیاد شیر میدادم

هرچه بیشتر و بهتر شیر مادر رو بخوره زردیش زودتر رفع میشه

براپسرم ۸ بود که بعد دوهفته رفع شد

پسر منم زردی داشت دکتر بهش قطره بیلی ناستر داده بود خودمم بهش زیاد شیر میدادم هرچه بیشتر و بهتر شی ...

پسرمن ۹.۴ بوداماالان فک کنم بالارفته امروز میخام ازش آز بگیرم.

قطره هم بهش میدم اما دل دردشدید گرفته

پسرمن ۹.۴ بوداماالان فک کنم بالارفته امروز میخام ازش آز بگیرم. قطره هم بهش میدم اما دل دردشدید گرفت ...

قطره بیلی ناستر اگه هست حتما مرتب بده 

ایشالله ازمایش هم نشون بده پایین اومده زردی

دلدرد هم که تو بیشتر نوزادا هست

من خودم تقریبا از ده روزگی پسرم گرفتار این درداش هستم

دکترش گفته تا سه ماهگیش احتمالا باشه

2706