2726

بعضیا شاخ شدن ولی هیچی‌ندارن یه عده هم میان همش زیر پستاشون مینویسن عاشقتم و وای کفشتو از کجا خریدی وای مارک دستمال کاغذیت چیه و‌حتی عکس از پنجره دستشوییشونم میذارن خداییش دود از کلم بلند میشه بعد استوریهاشون بالای چهارصد تومن تبلیغات پول میگیرن روزی یکی هم ک بذارن کمش میشه ماهی دوازده میلیون😕

بعد اگه یکی یه نقدی بکنه همچین تحقیرش میکنن چندتا خودشیرینم میپرن وسط و طرفداری میکنن ک بیا و‌ببین

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

من کلا ادمای معروف و باکلاس شهرمون فالو کردم اونام بک دادن 

خودم جزو شاخام😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

راشين زاهدي

مليكاا تهامي

ثنا ذاخري

زن جديد ناصري

نگين عابدزاده

نيلوفر بهبودي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط دلارام اونم چون عاشق دخترشم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

صدف بيوتي و ندا ياسي هم عشقن

البته خودم فالور بالا دارم زياد فالوم ميكنن☺️

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

اصن برام مهم نیستن..فقد بازیکنایه تیم مورد علاقم با ۱ دونه خواننده..اصن فامیل و دوست اشنا هم فالو نکردم ..۵ ساله هم اکانتم دستمه😂داداشم همیشه میگ خیلیییی عنی

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
راشين زاهدي مايكا تهامي ثنا داخري زن جديد ناصري نگين عابدزاده نيلوفر بهبودي

بازیگرن اینا؟

منظورم‌افراد مشهور‌نیس

همین دخترایی منظورمه ک پیجاشون همش‌گل گلی و‌صورتیه و‌لوس‌بازیه

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
اصلا نمیشناسم

خخخخخ اينا معروفن كه

2706