2733
2734

سلام

کسی بچش مخصوصا دختر توی هفته 28 تا 31 داشته؟

میخواستم ببینم وزن و قد تولدش چقدر بوده و 1 سالگیش از نظر قد و وزن چقدر شده؟ دختر بوده یا پسر؟

هردوتاشم داشتم پسر بود.ریزه بودن بیست و هشت هفتم الان شش سالشه سی یک هفتم چهارساله سالم سرحال باهوش.فقطکمی ریزه هستن.ی ذره قد و کوتاه و لاغر نسبت ب همسناشون

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

من دخترم هفته 28 به دنیا اومد با وزن 1250 گرم و قد 39 سانت. وزن و قد یکسالگیش یادم نیست. ولی الان که 7 سالشه، قدش خیلی بلنده (130 سانت). کسی باور نمیکنه که این چقدر کوچولو بوده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیدم ۳۰ هفتگی پسر دختر خالم.بدنیا اومدنی دو ونیم کیلو بود ۱ ماه بیمارستان موند مرخص شدنی ۴کیلو بود 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731
هردوتاشم داشتم پسر بود.ریزه بودن بیست و هشت هفتم الان شش سالشه سی یک هفتم چهارساله سالم سرحال باهوش. ...

میشه بگی پسرت کی راه افتاد یا چهار دستو پا رفت

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
هردوتاشم داشتم پسر بود.ریزه بودن بیست و هشت هفتم الان شش سالشه سی یک هفتم چهارساله سالم سرحال باهوش. ...

میخوام همینو بدونم

قد و وزن تولد و قد و وزن 1 سالگیشون

لطفا بگین

2738
من دخترم هفته 28 به دنیا اومد با وزن 1250 گرم و قد 39 سانت. وزن و قد یکسالگیش یادم نیست. ولی الان که ...

قد دخترت پس بلند بوده به نسبت 28 هفته

من دخترم 36 سانت داشت

1 سالگی 67 سانت

کاش حدود قد 1 سالگیشو و وزنشو یادتون میومد بهم میگفتین

ماشاالله

شانس اورد وزنش بالا بود وگرنه بیشتر باید میموند تو بیمارستان 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
قد دخترت پس بلند بوده به نسبت 28 هفته من دخترم 36 سانت داشت 1 سالگی 67 سانت کاش حدود قد 1 سالگیشو ...

متاسفانه یادم نیست چون قضیه 7 سال پیشه...بله، دخترم ژن قد بلندی را داره،  چون همسرم خیلی قدش بلنده و خودم هم متوسطم. البته من به تغذیه اش هم خیلی رسیدم. بعد از این دختر دو تا پسر دارم که اونها هم قدشون بلندتر از همسن و سالهاشونه

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706