2410
2553
اون ازمایش خون فرق داره بری غزبالگری دوباره میفرستنت بری اون ازمایشی ک باید بگیری جداعه .برگه ای چی ...

باید نگاه کنم ، آزمایش قند و ویتامین ها بود ، ادرار هم بود ، ناشتا باید باشم ؟ دفترچه همراهم نیس پس شاید نوشته ،از منشی پرسیدم گفت عیبی نداره شاید نفهمیده چی میگم چون شلوغ بود سرش

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
منم مشهدم، هفتاد آز خون شد، سونو هم ک گفته هیجدهم برو 

سونو و آز خون تو یه روز حتما باید باشه یه روز فاصله رو قبول نمیکنن چ برسه ب اینهمه فاصله.اون آزمایش جداعه اونی ک باید ۱۸بری فک کنم جداعه

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید نگاه کنم ، آزمایش قند و ویتامین ها بود ، ادرار هم بود ، ناشتا باید باشم ؟ دفترچه همراهم نیس پس ...

خب پس اون جداعه ۱۸ام ک بری باید بری سونو جواب سونو ک دادن باید بری ازمایش خون بدی

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘
اره سر اولی همین کارو کردم ، ولی دکترم گفت عیبی نداره ،حتی پرسیدم دو هفته انگار فرقشه

دکتر سونو به من گفت بلافاصله از اینجا با جواب سونو میری ازمایشگاه،ازمایشگاه هم ازم پرسید سونو داری گفتم اره از جوابش کپی گرفت چون عدد ان تی باید مال همون موقع باشه تا با ازمایش مطابقت بدن

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2720
سونو و آز خون تو یه روز حتما باید باشه یه روز فاصله رو قبول نمیکنن چ برسه ب اینهمه فاصله.اون آزمایش ...

آهان خوب شد گفتین ، ناشتا باید باشم؟ یادم رفته 

خب پس اون جداعه ۱۸ام ک بری باید بری سونو جواب سونو ک دادن باید بری ازمایش خون بدی

اهان، مرسی گفتین ، سونو ک باید آب بخورم ،آز باید ناشتا باشه چطوری میشه؟

دکتر سونو به من گفت بلافاصله از اینجا با جواب سونو میری ازمایشگاه،ازمایشگاه هم ازم پرسید سونو داری گ ...

اره سر اولی اینجوری بود یادمه، دکتره منو گیج کرد چون ی آزمایش خون چکاب نوشته برام منو ب اشتباه انداخت ،منشی هم منظور منو نفهمیده گفته عیبی نداره، ممنون الان یادم اومد 

2714