1177
648

الان جواب ازمایشم گرفتم.خداروشکر مثبت شددددد

باااورم نمیشه.اخه اصلا فک نمیکردم به این زودی بگیره.تنبلی داشتم

دکتر گفت هفته ۵ هستی الان.بتام ۳۳ و ۷ دهم بود.خوبه الان؟

دکترم گفت سن بارداریت کمه

۵ روز از موعدم گذشته

بنظرتون خوبه الان بتام؟

ایشالا که همتون این حس خوبو تجربه کنین❤

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

من 3 روز گذشته بود 127 بود ..ولی مهم روندشه نه عددش یعنی هر دو روز یکبار عددش باید دوبرابر بشه ان شالله مبارکت باشه هفته 8 برو سونو که قلبش تشکیل شده باشه..قدمش مبارک

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باش..

خیلی حس خوبیه من با تنبی تخمدان با سه سالونیم انتظار باردار شدم دوماه پیش شیش هفته سقط شد😔دعا کن واسم زودتر از اون چیزی ک فکرشو کنم نی نی بیاد تو دلم😭

توجه توجهلطفا امضامو بخونید💜❤💜( يا مَنِ اسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِكْرُهُ شِفاَّء)توروخدا واسه سلامتیه مامانم دعا کنید سینش درد میکنه چیز خاصی نباشه دستش یه برامدگی داره چیز خطرناکی نباشه دستش خیلی درد میکنه خوب شه.توروخدا دعا کنیدیه صلوات واسه سلامتیش بفرستید.واینکه دعا کنید دوباره نی نی دارشم بعد سه سال خدا بهم داد سقط شد.خدایا مراقب مامانم باش حفظش کن واس منو خواهرمو پدرم التماست میکنم😭😭از ته دلم التماست میکنم
8

عزیزجان اصلا سوال اینکه بتا خوبه رو درک‌نمیکنم. بخدا ما سوادمون در حد یه پزشک نیست. بتا بد و خوب نداره. برا تست بارداری خارج رحمی ام دکترا خودشون چند عاملو کنار هم میذارن و نتیجه میگیرن. من اینقدر استرس دادم به خودم حد نداشت

اخرم دو تا بچه هام صحیح و سلامت دنیا اومدن و استرسای بیخودی نذاشت از اون لحظات اولیه بارداری لذت ببرم

پیشنهادم اینه نت گردی و کنجکاوی رو تعطیل کنی و بچسبی به مطالعه درباره تربیت فرزند، روش اروغ گیری، راهکارهای پیشگیری و درمان دل درد نوزادان،

بیشتر اوقاتم سوره محمد، یس، طه، قدر، انشقاق رو بخون

خیلی تاثیر دارن. هم رو خلقیات بچه هم زایمان اسون تر

مبارکتم باشه خانم ناز

خیلی حس خوبیه من با تنبی تخمدان با سه سالونیم انتظار باردار شدم دوماه پیش شیش هفته سقط شد😔دعا کن وا ...

عزیز دلمم😞😞

انشاالله خدا زود زود دامنتو سبز کنه

1184
مبارکه عزیزم ایشالله به سلامتی توروخدا برای منم دعا کنیدچهارماه اقدامم ولی هنوز خبری نیست

عزیز دلم نکران نباش اصلااااا

منم از تابستون اقدام بودم.تایپیکامو ببینی متوجه میشی

ایشالا این حس خوبو شما هم حس کنی❤❤