2726

دیشب دعوا کردم با شوهرم و اون رفت و من بهش اس دادم اگه اومدی که هیچی وگرنه فردا صبح دادگاه 

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

و اونم نیومد 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

شب برگشت ولی من خوشحال نیستم و پلی پشت سرم ندارم و نه روبه رومو دوس دارم

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
شب برگشت ولی من خوشحال نیستم و پلی پشت سرم ندارم و نه روبه رومو دوس دارم

الان که کار از کار گذشته ولی دیگه اینو نگو 

انشالله درست میشه

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!

والا دعوا همیشه داریم. باور کنید دنیامون یکی نیست. اما من یه ادم بدبختم که خونه پدریم خیلی زجر کشیدم و به هر کی میگم میگه یادت رفته چی بودی.. بابام فوت کرده از مامانم طلاق گرفته بودن. از بیرون خیلی خوشبخت به نظر نیرسم اما از درون..... 

منم دیشب کلی دعوا کردم الانم وسایلامو بستم نشستم .همین جوری هم میشینم اخر سر یکی بیاد منو ببره و از این زندگی نکبت خلاصم کنه

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           

منم ديروز دعوا كردم حالم خيلى بد دعا كنين بميرم از اين زندگى سگى خلاص شم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2706