2737
2734
بعد من یه روز قبل موعدم قرص سرماخوردگی خوردم اون باعث نشده عقب بیوفته؟

چرا سرماخوردگی خیلی میتونه باعث شه 

منم ماه پیش آنتی بیوتیک خوردم 3 روز عقب انداختم

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عقدم 😢

الاهی من هم دوران عقد همیشههه این استرسو داشتم دوسال عقد بودیم هر ماه حس میکردم حاملم سکته میکردم😂😂😂😂جلوگیریت خوب باشه اصلا نگران نباش  هیچی نمیشه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2728

من یکهفته عقب انداختم میترسم تست بزارم منفی بشه

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
2738

من یازده روزم عقب انداختم . چیزی نیست . اگه خیلی استرس داری بی بی چک بگیر تست کن

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
درکت میکنم😂😂😂😂منم اینجوری شدم تا پری نیومدغذانخوردم البته ما خرابکاری به اونصورت نداشتیم

عزیزممم منم خیلی جلوگیری میکنم ولی بازم عقب میوفته میترسم

خسته تر از کلمه خسته☺
2706