2726
عنوان

کیا بچه خیلی شیطون و حرف گوش نکن دارن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 75 پست

اینا همع بخاطر تک فرزندیه..بیخود برچسب نزنین به بچه..منم یه دونه دارم دیوونم کرده..دیروز مهمون اومد انقدر جلوشون جیغ کشید و گریه کرد ابروم رفت..روانیم کرده الانم یع تاپیک دربارش زدم...اما یه بچه پیشش باشه خانوم میشه-😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم مشاور ودکتر بردم میگن پیش فعال نیس انرژی زیاده باید وقت بذاری ببری پارک مهد  من که هر ...

دختر منم انرژیش زیاده..صبح ساعت ۷ اگه پاشه..باید شب ساعت ده نیم بخوابه...اگه این وسط بعد از ظهر یک ساعت بخوابه مثله بمب میشه 😐

بهتره شما و همسرتون مهارت های ارتباط با فرزندتون رو یاد بگیرید تا بتونید درمقابل رفتارش درست رفتار کنید.بعضی حرکارت و رفتار هم به خاطر سنش هست که با بزرگ شدن سنش کم‌میشن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2728
خانما انقدر راحت برچسب بیش فعالی نزنین بیش فعالی رو باید چندتا روانپزشک و روانشناس کودک باهم تشخیص ...

دقیقا خود من اینم

تا چندوقت ریتالین و قرصایدیگه میخوردم که تو مدرسه یجا بشینم

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
دختر منم انرژیش زیاده..صبح ساعت ۷ اگه پاشه..باید شب ساعت ده نیم بخوابه...اگه این وسط بعد از ظهر یک س ...

من پسرم شبا تا یکو اینا بیداره روزام اصلا نمیخوابه وقتیم خوابش میاد کلافس نمیدونه چکار میکنه 

دیگه عمه شوهرم مارو تتها دعوت کرد 

دیشب مهمان داشتم شیر ابو رف دس بشوره شکوند یک دعوایی درس کرد

دقیقا خود من اینم تا چندوقت ریتالین و قرصایدیگه میخوردم که تو مدرسه یجا بشینم

من شیطونی وحرفا ودعواهای اطرافیانو دارم تحمل میکنم که این بچه قرص نخوره فردا عوارض روش بشه ولی بره مدرسه بگن مجبورم بدم 

خانما انقدر راحت برچسب بیش فعالی نزنین بیش فعالی رو باید چندتا روانپزشک و روانشناس کودک باهم تشخیص ...

اره عزیزم راس میگین..بچه ها تقصیری ندارن..مقصر ماهستیم که حوصله وانرژی نداریم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من پسرم شبا تا یکو اینا بیداره روزام اصلا نمیخوابه وقتیم خوابش میاد کلافس نمیدونه چکار میکنه  ...

نه پسرمن دراین حدنیست..مهمون که میاد با بچه هاشون بازی میکنه.خرابکاری نمیکنه فقط ورجه وورجه خیلییی زیادداره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من پسرم شبا تا یکو اینا بیداره روزام اصلا نمیخوابه وقتیم خوابش میاد کلافس نمیدونه چکار میکنه  ...

دختر من سر چیزای کوچیک یه قشقرقی به پا میکنه دیدنی..انقدر صبر پیشه کردم ایوب پیشم کم میاره 😐

من شیطونی وحرفا ودعواهای اطرافیانو دارم تحمل میکنم که این بچه قرص نخوره فردا عوارض روش بشه ولی بره م ...

اخه بعدش که نخوردم بدتر شدم😐

دبیرستانی بودم معلمام باورت میشه چندبار گریه کردن از دستم

یبار یکی شون رفت کلا از کلاس بیرون هفته بعدم نیومد 

نصف عمرم دم دفتر بودم

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
دقیقا خود من اینم تا چندوقت ریتالین و قرصایدیگه میخوردم که تو مدرسه یجا بشینم

یعنی بهتون گفتن بیش فعالین؟

بعدم دارو؟

میشه بپرسم چندوقت خوردی و عوارضش چی بود؟

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
من اصلا هیچ جا مهمونی نمیرم فقط خونه مامانم کسی خونمون دعوت نمیکنم یعنی اصلا نمیتونم تحمل کنم یه سره ...

منم اصلا بیرون ورستوران نمیبرمش..ولی خونه اذیت نمیکنه..بیرون یبار بردیمش..خفه شدم ازبس گفتم نکن

.دست نزن..بشین..روانی شدم

اخه بعدش که نخوردم بدتر شدم😐 دبیرستانی بودم معلمام باورت میشه چندبار گریه کردن از دستم یبار یکی ش ...

😐😣😀

2706