2733
2734
عنوان

کیا بچه خیلی شیطون و حرف گوش نکن دارن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 75 پست
میدونید چرا ماها بچه بودبم حرف گوش کن بودیم ولی بچه های الان نیستن؟؟؟  چون ما جلو چشم پدر مادر ...

والا تا پارکینگ اپارتمان رفتیم..گفت من میمونم شما برین..ولی دستور زیاد میدم بهش..دست نزن..بشین.نکن..البته تقصیرمن نیستها..خرابکار وشلوغه..مجبورم بگم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
تنها راهش همینه . واقعا شرایط سختیه درکش میکنم .بچه من هم بسیار شیطونه 

بنظر شما بچه ها چرا اینطوری شدن

والله ما هم بچه بودیم این کارا رو نکردیم 

الان بچه ها خیلی عوض شدن

* با تشکر فراوان *

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته ولی مثلا چند روز اومد خونمون واسه مهمونی از بس بچش اذیت کرد که خواهرم شرمنده شد رفت 

بخدا ماهم همینیم

من همسرم میرن ماموریت با دوتا بچه کوچیک سه روز چهار روز تنها میمونیم خونه

چون جایی برم اذیتاشون بیشتر میشه و منم خجالت میکشم

ولی همینه دیگه

بقول دوستم میگفت خودمون خواستیم و بدنیا آوردیم

وظیفمونه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

راهش تنبیه بدون دلسوزیه محرومش کن از خواسته هاش اگر حتی کلافت کنه 

روشتو دقیقا برعکس روش الانت کن اگر خوبی باهاش جدی شو اگر بد رفتار کردی خوش اخلاق شو بکن نکن حذف بشه محبت کن بده یکی دیگه غریبه باهاش حرف بزنه 

خدایا شکرت 
2731
والا دلمم نمیسوزه براش..اصلاهم لوسش نکردیم هیچ کدوم..کلا مدلش اینجوریه..

حالا پسر من پدرش و مادرخودم لوسش کردن .خیلی بده. گرچه به بچه دوم فکرنمیکنم اما اگه بخوام دومی رو بیارم هرگز نمیذارم مثل اولی بشه

پسر منم دقیقا ۳ سالو نیمشه به شدت لجباز شطیون حرف گوش نکن تا صبح بیداره یه وقتایی از بچه آوردن پشیمون میشم به خدا روانشناس کودکم بردم میگه اتفاقا خیلی باهوشه بیش فعال نیست اصلا دکتر کودکان بردم واسه وزنش میگه نرماله این همینجوریه انگار من مشکل دارم واقعا😑

عشقم پسرم😘😘😘
2738
بخدا ماهم همینیم من همسرم میرن ماموریت با دوتا بچه کوچیک سه روز چهار روز تنها میمونیم خونه چون جای ...

بیچاره خواهرم یعنی خواست باهامون بره مسافرت ولی ول کرد رفت از بس بچش اذیت کرد 

حالا اینا به کنار بدبختی بدغذا هم هست چیزی نمیخوره 

* با تشکر فراوان *

دقیقا مشکل از ماست

ری حوصله ایم

من که میگم خودمم مث شمام ها

ولی واقعا اگه باهاشون بیشتر بازی کنیم و وقت بذاریم بهتر میشن حتما

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

من اصلا هیچ جا مهمونی نمیرم فقط خونه مامانم کسی خونمون دعوت نمیکنم یعنی اصلا نمیتونم تحمل کنم یه سره باید حرص بخورم حتی یه رستوران میریم از خجالت آب میشم یه سره باید بگم بشین نکن نرو دست نزن

عشقم پسرم😘😘😘
بیچاره خواهرم یعنی خواست باهامون بره مسافرت ولی ول کرد رفت از بس بچش اذیت کرد  حالا اینا به کن ...

خدا کمکش کنه واقعا سخته

الحمدلله پس من غذاش خیلی خوبه

از جلوش برمیدارم دیگه از بس میخوره ماشاالله

خدا کمکش کنه واقعا سخته الحمدلله پس من غذاش خیلی خوبه از جلوش برمیدارم دیگه از بس میخوره ماشاالله

باز من خوش به حالتون 

خواهرزاده من که نمیخوره 

فقط بهش پفک و بستنی بدیم هر چقد باشه میخوره 

* با تشکر فراوان *
2706