2703
2553
عنوان

دیگه طاقت بی احترامی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 40 پست

من که خالم فوت شد به بهانه فوت اون هیچ جا نرفتم اصلا از عید دیدنی خوشم نمیاد ... چیه تو این چند روز هی بریم اینور اونور که سالی یبارم نمیریم 😐...

در ثانی خونه اووووه مادرشوهر خواهرشوهر اصلا واجب نیست شما برید ها !!! عجب ادمایی هستن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
چه اهمیتی داره خب به نظرم نباید اصرار کنی دوست دارن برن دوست ندارن نرن اصلا اهمیت نده خیلی گندش کردی ...

اونا انتظار دارن ولی

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ارههههه مادرشوهرم خودشو جررررر میده واسه خانواده دوماداش  مامانم میگه حتما دختراش عنن که میخاد ...

اصلا بزار نیان خونه مامانت به چپتم نباشه تو هم نزار مامانت اینا برن خونه شوهرت

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           

خانولدع شوعر منم نمیان خونه مامانم تازه سه ساله خونه منم نمیان چون بچه کوچیک دارم فقط من میرم کلی هم بهم خوش میگذره برو بابا حال دارین ها نیان بهتر پذیرایی عید سخته 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2456
چطور خودشون همش ادمو لای منگنه و رودربایسستی میذارن که برین خونه فک و فامیل دخترامون برین خونه دخترا ...

به نظرم سال بعد به مادرت بگو نمی خواد بره خونه مادرشوهرت عید دیدنی!!  چیزی که عوض داره گله نداره!!!

اونا انتظار دارن ولی

ی بار بهشون بگو من نمیرم شما هم دوست داشتین برید خونه بابام دوست نداشتین نرید به پدر و مادرتم بگو اگه دوست دارن برن توقعاتتونو از هم کم کنید

خدا جونم شکرت...
به نظرم سال بعد به مادرت بگو نمی خواد بره خونه مادرشوهرت عید دیدنی!!  چیزی که عوض داره گله ندار ...

اره بخدا امسال اونا نیومدن سال دیگه مادرتون نره دیگه راحت میشی هی کش و واکش کنی که چی بشه منم از خدامه 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
من همیشه اول خونه فک و فامیل شوهر میرم بعد خودم  هر جام هم میشیم میگم هیچ عروسی به خوبی من پید ...

والا منم مثل شما ولی هیچ احترامی نمیبینم ازشون

2714
بعذ از کادو ی تولد زوری و ردز زن زوری عید دیدینی زوری هم ب بازار رسید 

من زور نکردم عزیزم 

میگم اگه من باید برم خونه مادرشوهر خاهرشوهرم اونا هم باید احترام بذارن

والا منم مثل شما ولی هیچ احترامی نمیبینم ازشون

به روشون بیار 

من عروس جاریمو میگم با عروس خودمونو 

میگم اینا همش دنبال بهونه واسه قطع رابطه هستن من بدون حرف رفت و امد میکنم.عروس خودمون سالی یه بار وعده دعوت میکنه تازه به زور 

من دیروز و پریروز هم ناهار هم شام مهمون داشتم همشم فامیل شوهر بودن 

خودمم غذا پختم بدون هیچ کمکی 

یه طبقه یخچال سالاد بوده یه طبقه ژله 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ی بار بهشون بگو من نمیرم شما هم دوست داشتین برید خونه بابام دوست نداشتین نرید به پدر و مادرتم بگو اگ ...

باید همینکارو کنم درست میگی

به روشون بیار  من عروس جاریمو میگم با عروس خودمونو  میگم اینا همش دنبال بهونه واسه قطع ر ...

بخدا مظلومیم ماها 

باید مث‌ خودشون گرگ باشیم تا حساب بیاد دستشون

2706