2726
عه یاحسین نخورم پس😞😞😞😞

من تو نت خوندم از صحتش مطمئن نیستم عزیزم.کلی برااینگه خیالم راحت بشه نخوردم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کندر فقط ماه سوم به اندازه عدس ، زيادش ضرر داره  ،بجا بيش فعال ميشه،کندر ميتوني بادام ، روزي دوعدد گردو، کشمش و هفته ي يکبار ماهي سالمون بخوري

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2728
چرا چیزی که ائمه معصومین سفارش کردن به خوردنش رو منع میکنین؟؟من برای بارداری اولم خوردم دخترم ماشاءا ...

منع نکردیم چیزای ک دیدیپ رومیگیم .بستگی داره بعصیا شانس میارن وبچشون پیش فعال نمیشه.

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞

الکی میگن باعث بیش فعالیه اینودکترا میگن که مردم به طب سنتی بی اعتمادبشن پیامبر میگه کندر بچه روعاقل میکنه من بارداریم خوردم دخترم یه سال ونیمشه اینقدرباهوشه ماشاالله هروز تا دوهفته اندازه یه نخود بخور 

.

کتاب ريحانه بهشتي از بازار دانلو کن ،فقط ماه سوم ناشتا به اندازه عدس بخور

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

من چون احتمال سقطم زياد بود نخوردم كسايي كه دوران بارداري طبيعي دارن ميخورن و مشكلي نداره نوجوون بودم تو جزوهاي پزشكي يكي از اقوام نوشته بود در دوران بارداري روهوش  نوزادخيلي تاثير داره 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
بجاش مغز آجیل بخور.عدس .سبزیجات این چیزا بخور.اب هویج بخور .

ابهويج و جگر ويتامين آ دارن تا پنج ماهگي نبايد خورد بعدشم ،بهتر نخوري، ،،،،بهتر نت بخور و نخورها رو سرچ کني

الکی میگن باعث بیش فعالیه اینودکترا میگن که مردم به طب سنتی بی اعتمادبشن پیامبر میگه کندر بچه روعاقل ...

کتاب ريحانه بهشتي نوشته ماه سومم ،بنظرم نبايد ريسک کرد ، ر

ابهويج و جگر ويتامين آ دارن تا پنج ماهگي نبايد خورد بعدشم ،بهتر نخوري، ،،،،بهتر نت بخور و نخورها رو ...

اتفاقا دیدم.گفتن زیاده رویش بده.

من خوردم دیشب .

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
میگن سه ماهه اول مغزوقلب وایناس بگه ماهه دوم زیبایی سه ماهه سوم تپلی

من براساس مطالعه ميگم، ماه سوم ماه تا رصوتي

2706