2733
2734
این دوستمون فکر کرده در مورد مرد ها پرسیدم نه مردادی ها 

خب بهرحال نباید جمع ببنده بهرحال پدرا و برادرا و پدربزرگ های ما هم مرد هستن یعنی چی این حرفا

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم مردادیه و مغروره .  اصلا با همسایه ها رفت و آمد نمیکنه که بخواد بهشون سلام علیک کنه&n ...

امان ار اون روزی که یکی ازشون ایراد بگیره

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂
2728

ویژگی ادما ب ماه تولدشون نیس ک ویژگیو خصوصیاتو اخلاق هر کس بسته ب روش زندگیش از همون نوزادیشه  حتی از 7 ماهگی شما باید بسنجی ببینی چ ویژگیایی داری چ رفتارایی داری  کسی ک میخای انتخابش کنی  چجوریه با رفتارات باب اخلاقای خوبو بدت میتونه بسازه همینطور ک هستی قبولت میکنه؟
ب ماه نیس هرکس  یکیو میخاد ک بش تکیه کنه ارامش بده حس خوبی کنارش داشته باشه ب طرف مقابلش هم  حس خوبی بده یکی ک تو تنهاییو شادیو غمش کنارش باشه توجه کنه 

خیلی ولخرج به شدت خودخواه و زورگو کم عصبانی میشن ولی امان از روزی ک عصبانی بشن

ن زور گو نیستن ولی مثلا دلشون میخواد ک هر چی اونا میگن همون بشه 😕 اعصاب ادمو خورد میکنن😤😤😂 ولخرجم نیس خیلیم قناعت میکنه من از اون ولخرج ترم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
ویژگی ادما ب ماه تولدشون نیس ک ویژگیو خصوصیاتو اخلاق هر کس بسته ب روش زندگیش از همون نوزادیشه   ...

اخه این خصوصیاتی که بچه ها گفتن خیلی شبیه بود خیلی هاش هم درست بود

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2738

مردادی ها ویژگی شون اینه مهربونن ولی زیاد بروز نمیدن تو ظاهر مغرورن ولی باهاشون که رفیق شی میفهمی اصلا اینطور نیست.. سعی میکنن کارارو به بهترین نحو انجام بدن وفادارن و تابع صداقت...دوس دارن مورد توجه قرار بگیرن خیلی احساساتی هستن...زود رنج و به فکر دیگران

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
ویژگی ادما ب ماه تولدشون نیس ک ویژگیو خصوصیاتو اخلاق هر کس بسته ب روش زندگیش از همون نوزادیشه   ...

اره ولی ۵۰-۴۰درصد هم به ماه ربط داره فکر میکنم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
ن بچه ها فکرنمیکنم خواب ربطی به ماه داشته باشه بدنتونو رو اونجوری تنظیم کردین

دقیقا 

خواب ربطی به ماه نداره 

الان‌من تیری ام . ولی کم خواب هستم و بدخواب 

و خوابم بسیار سبکه 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

دخترمن مردادی هست

کم خوابه خوابش هم فوقالعاده سبک

بسیار باهوش 

با ادب و رک گو

زورگو و لجباز 

بسیار شیطون 

زود رنج و مغرور 

در عین تنبلی وقتی یه کار بهش میگم خیلی سریع و قشنگ انجام میده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706