2726
خواهر من مرداد یه تا الان کپیده یه ساعت دیگه بیدار میشه میلمونه دوباره میکپه این یه مردادی نادره

😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا خواب خوبی ندارم از بچگی کم میخوابیدم و سبک. با یه تق پا میشدم و میشم

اینم فکر کنم به ویژگی مردادی ها باید اضافه کنن🤔

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2728

من اون اوایل هی باهاش به مشکل بر میخوردم مثلا میگف ک دوس دارم سورپرایشم شم و سورپرایز کنم ولی تو ذوق نمیکنی یا اینکه منو سورپرایز نمیکنی من همش دوس دارم بهت بگم دوستت دارم و کلا ابراز علاقه کنم تو چرا نمیگی چرا مثه من زود دلتنگ نمیشی از این جور حرفا یع چیزیم بهش میگفتم زود ناراحت میشد از این بابت مشکل  داشتم باهاش ولی الان اخلاقای هم دستمون اومد خیلیی کم پیش میاد بحث کنیم

بابا ۲سال از من کوچکتره اینکه بی تربیته به کسیم سلام نمیکنه نمیکنه حوصله نداره 

اتفاقا مردادی ها خیلی خوش مشرب و اجتماعی ان ها . عحیبه خواهرت

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
مردها ویژگیشون کلا اینه که حرومزاده ان. با هیچ ماهی مچ نمی شن. فقط با س ک س خوب مچ میشن.

🤔

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

اره یع بار من بهش اس ام اس دادم ولی سلام ندادم بعدش بحثمون شد گف تو چرا اس میدی اولش یع سلام نمیدی  من فقد یه بار ندادم اونم عجله داشتم😂😂

🤔🤔سلام نکردنش واس خاطر مغرور بودنشه البته مثلا به همسایه ها اینا سلام نمیکنه

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂
2706