2726
مردها ویژگیشون کلا اینه که حرومزاده ان. با هیچ ماهی مچ نمی شن. فقط با س ک س خوب مچ میشن.

خجالت بکش خانوم این حرفا چیه که میزنی؟

پسر من مردادیه یعنی حروم زاده هست.

فهم و شعور هم خوب چیزیه متاسفم برات که اگه از کسی بدت میاد یا چنین خصلتی داره با همه جمعش میندی.

تو خودت از همه بدتری که همه رو به یه چشم میبینی و بدترین لقب رو روشون میزاری. متاسفم

😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خجالت بکش خانوم این حرفا چیه که میزنی؟ پسر من مردادیه یعنی حروم زاده هست. فهم و شعور هم خوب چیزیه ...

نوشته مردها . بد فهمیده .

ولی بازم حرفش بده. خیلی بده نسبت حرام زادگی دادن . حتی تو عصبانیت حتی تو شوخی

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
نه اتفاقا 😮

مردادی ها خواب آلود بی حوصله پر توقع تنبل باهوش ریاضی بلد یکم بی تربیت یکمم بی جنبه غرور دارن خیلی کمم با بقیه مچ میشن 

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂

من مردادی ام 

غرورم خیلی زیاده 

تا حدی کمالگرا ووسواسی

یه حریمی هم همیشع دور خودم‌داره کسی رو زیاد راه نمیدم‌تو این حریم 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

نامزد من مردادیه خیلییی مهربون و دلسوزه ولی زود عصبانی میشه زودم یادش میره عصبانیتش فروکش میکنه پشتکار قوی داره ینی یه چیزی بخواد محال نتونه به دستش بیاره عاشق سورپرایز کردنه 😂 و احساساتیه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
نامزد من مردادیه خیلییی مهربون و دلسوزه ولی زود عصبانی میشه زودم یادش میره عصبانیتش فروکش میکنه پشتک ...

ولی مغرورن باکسیم مچ نمی شن 

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂

😌 یک مردادی که حاصل هوای دونفره در یکی از شب های پاییزیه

آذر ماه هسدم

مغرور جذاب مهربون خوش قلب احساساتی 

دوست داشتی رک گو شیطون کمی لجباز

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
احساساتی هم نیستم 😊

مردای مرداد با زنای مردادی فرق میکنن ولی هر دو عاشق اینن ک سورپرایز کنن وبشن چون زن داداشمم مردادیه میدونم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706