1232
1226

مردادی ها ویژگی شون اینه مهربونن ولی زیاد بروز نمیدن تو ظاهر مغرورن ولی باهاشون که رفیق شی میفهمی اصلا اینطور نیست.. سعی میکنن کارارو به بهترین نحو انجام بدن وفادارن و تابع صداقت...دوس دارن مورد توجه قرار بگیرن خیلی احساساتی هستن...زود رنج و به فکر دیگران

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
ویژگی ادما ب ماه تولدشون نیس ک ویژگیو خصوصیاتو اخلاق هر کس بسته ب روش زندگیش از همون نوزادیشه   ...

اره ولی ۵۰-۴۰درصد هم به ماه ربط داره فکر میکنم

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

دخترمن مردادی هست

کم خوابه خوابش هم فوقالعاده سبک

بسیار باهوش 

با ادب و رک گو

زورگو و لجباز 

بسیار شیطون 

زود رنج و مغرور 

در عین تنبلی وقتی یه کار بهش میگم خیلی سریع و قشنگ انجام میده

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل دخترمه،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1156
ن زور گو نیستن ولی مثلا دلشون میخواد ک هر چی اونا میگن همون بشه 😕 اعصاب ادمو خورد میکنن😤😤😂 ولخرج ...

افرینننن دقیقا هرچی اون بگه ما ک معضلی داریم تو زندگی سر همین قضیه

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221
گفتم اشتباه خوندم. معذرت.

اشتباه ریپ کردین 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
1167
اشتباه ریپ کردین 

نمیدونم به خاطر خستگی. یا عدم تمرکز. یا حجم کار. یا شایدم به خاطر مشکل سختی که بیش از ۷ ماه باهاش .ریبانگیرم و هر لحظه گریانم. سو چشمام رفته. واقعا اشتباه خوندم. معذرت.