1147
44
خواهر من مرداد یه تا الان کپیده یه ساعت دیگه بیدار میشه میلمونه دوباره میکپه این یه مردادی نادره

😂😂😂😂

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

من اون اوایل هی باهاش به مشکل بر میخوردم مثلا میگف ک دوس دارم سورپرایشم شم و سورپرایز کنم ولی تو ذوق نمیکنی یا اینکه منو سورپرایز نمیکنی من همش دوس دارم بهت بگم دوستت دارم و کلا ابراز علاقه کنم تو چرا نمیگی چرا مثه من زود دلتنگ نمیشی از این جور حرفا یع چیزیم بهش میگفتم زود ناراحت میشد از این بابت مشکل  داشتم باهاش ولی الان اخلاقای هم دستمون اومد خیلیی کم پیش میاد بحث کنیم

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
بابا ۲سال از من کوچکتره اینکه بی تربیته به کسیم سلام نمیکنه نمیکنه حوصله نداره 

اتفاقا مردادی ها خیلی خوش مشرب و اجتماعی ان ها . عحیبه خواهرت

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1189
مردها ویژگیشون کلا اینه که حرومزاده ان. با هیچ ماهی مچ نمی شن. فقط با س ک س خوب مچ میشن.

🤔

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

اره یع بار من بهش اس ام اس دادم ولی سلام ندادم بعدش بحثمون شد گف تو چرا اس میدی اولش یع سلام نمیدی  من فقد یه بار ندادم اونم عجله داشتم😂😂

🤔🤔سلام نکردنش واس خاطر مغرور بودنشه البته مثلا به همسایه ها اینا سلام نمیکنه

دختر کورد☺هه ربژی کورد و کوردستان😊😊😊
1184
835