2726

امروز صبح داشتم تو اشپز خونه چایی دم میکردم.بعد شوهرم اومد که نیمرو درست کنه.یکم گفتیم خندیدیم بعدش تخم مرغ دراورد از یخچال گفت بزار بشکونم تو سرت خیلی حال میده.گفتم ن نکنی این کارو یدفه ای شکوند تو سرم .کلی اعصابم بهم ریخت و ناراحت شدم اشپز خونه رو به گند کشید.بعد هر هر میخندید.برگشت گفت تو اصلا جنبه شوخی نداری.زنو شوهرا باید با هم شوخی کنن.من بهت زیادی رو دادم بهت خندیدم رودار شدی.

همه این مسخره بازیا رو از نیلی و پویان مختاری یاد گرفته احمق همش سرش تو اینستا اونا رو نگاه میکنه.

حالا شما بگین اگه جای من بودین ناراحت نمیشدین یا من زیادی بیجنبم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم تخم مرغ میشکوندم😆

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2728

ن خب بنده خدا داشته شوخی میکرده.شوخیش شاید خیلی جالب نبوده کثیف کاری داشته ولی خب شوخی بوده دیگه.میتونستی ب شوخی بهش بگی جریمه ات اینه ک اینجاهارو تمیز کنی و بگی قیمت تخم مرغ چنده😐😂

2706