2410
2553
عنوان

طلا خریدم عذاب وجدان دارم😔😔😔😔

442 بازدید | 14 پست

بابام ۱۶ ملیون الان برام طلا خرید برا یه سرمایه گزاری اونم ۱۸ گرم و چند سوت کرد میگم کار درستی بوده با این گرونی طلا خریدن

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

طلای بدون اجرت میخریدین برای سرمایه گزاری حداقل سی گرم میشد

سرمایه گزاری کار خجالت آوری نیست که ناراحتی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمی چنده؟

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم
2720
2714
مبارکه، طلای مستعمل همیشه برای سرمایه گزاری خوب بوده ،اصلا نگران نباش.

ممنونم عزیزم ولی خیلی دلم سوخت اون همه پول برا این دو تیکه طلا

ممنونم عزیزم ولی خیلی دلم سوخت اون همه پول برا این دو تیکه طلا

پولت رو دادی به چیزی که مدتی بعد روز به روز روش میاد ،خب الان همه ی چی گرونه ،عیبی نداره دو تیکه شده فقط .... وقتی دلت باید بسوزه که خدایی نکرده پولت رو خرج بیمارستان و دکتر کنی .... طلا که هم آبرو هست هم سرمایه .... اصلا هم ناراحت نباش لذتشو ببر 

پولت رو دادی به چیزی که مدتی بعد روز به روز روش میاد ،خب الان همه ی چی گرونه ،عیبی نداره دو تیکه شده ...

ممنونم عزیزم اره ولی من استفادش ون نمیکنم فقط نگهش میدارم میگم بزار ارزش پولمون حفظ بشه

ممنونم عزیزم اره ولی من استفادش ون نمیکنم فقط نگهش میدارم میگم بزار ارزش پولمون حفظ بشه

بالاخره توی یه مهمونی یا مراسمی ،استفاده کن حیفه الان واقعا داشتن طلا افتخاره با این اوضاع گرونیا..... ولی جنس طلاهات محکم و خوبه ،نازک نیستن ...وگرنه با اون پول چند تیکه بیشتر هم میشد ولی طلاهای نازک و به درد نخور 

بالاخره توی یه مهمونی یا مراسمی ،استفاده کن حیفه الان واقعا داشتن طلا افتخاره با این اوضاع گرونیا... ...

شاید باور نکنی یکی از دلایلی که استفاده نمیکنم میگم بزار اونی ک۶ نداره غصه نخوره

2706