2726
عنوان

فرزند خواندگی

798 بازدید | 37 پست

ماها وقتی یک بچه رو میبینیم که به فرزندی گرفتنش

میگیم وای چه کارخوبی

ولی وقتی که خدای نکرده اون بچه کار بدی بکنه فکرنمیکنیم اون بچه هم حق کار بد داره شروع میکنیم ازش بد گفتن یا وقتی میبینیم اون بچه وضعش خیلی بهتره از بچه های ما در همه زمینه ها

درسی،ارتباط اجتماعی و...

شروع میکنیم اون بچه رو اذیت کردن

ما ها چرا اینجوری ایم؟

چرا عیب های خودمونو نمیبینیم؟

چرا فکرنمیکنیم ماها هم مشکل داریم؟ 

چرا دل بقیه رو میشکنیم؟

چرا میاید میگید اون یک بچه پرورشگاهیه که درموردش زیاده روی شده؟

چرا بچه خودتو نمیبینی که انحراف جنسی داره؟ 

هان؟

چرا میبینی اون بچه دانشگاه خوبی قبول شده چشم نداری ببینیش و بچه خودتو که دانشگاه داغون قبول شده رو میبری بالا؟

چرا بچه خودت که هیچ کس نمیتونه باهاش در ارتباط باشه رو میگی بقیه مشکل دارند؟

چرا ماها اینجوری ایم؟

شعور اگه خریدنی بود من حاضر بودم واسه بعضیا از جیب خودم مایه بزارم.....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا آدما حسادت دارن بعضی کم بعضی زیاد

آقامون میگه من ضربان قلبشم ❤منم گفتم شما هم نفس منی نباشی کارم تمومه آقایی.شوهراتونو دوس داشته باشین💕،شوهر خیلی خوبه 😍چیپس میخره😁 پفک میخره بیرون میبره 😎.بوست میکنه😘یه وقتایی هم عصبانی میشه🤨تحمل کنین خودش خوب میشه😊
خودم فرزند خونده م

خب ربطی به فرزند خوندگی ندارم به نظرم هر کی بالا بره پشت سرش حرفه

آقامون میگه من ضربان قلبشم ❤منم گفتم شما هم نفس منی نباشی کارم تمومه آقایی.شوهراتونو دوس داشته باشین💕،شوهر خیلی خوبه 😍چیپس میخره😁 پفک میخره بیرون میبره 😎.بوست میکنه😘یه وقتایی هم عصبانی میشه🤨تحمل کنین خودش خوب میشه😊
چرا این رفتارهای زشت رو به همه نسبت میدین؟ شاید شما اینجوری باشی یا نباشی نمیدونم اما مطمئنم من و ا ...

خیلی ها اینجوری اند خیلی ها عزیزم

موقعیتش پیش نیومده 

ولی میشناسی آدم هارو

2706