2733
2734
عنوان

استرس شدید کنکور

15184 بازدید | 104 پست

بچه ها توروخدا چیکار کنم استرسم بیاد پایین. دارم دیونه میشم نفسم بالا نمیاد کنکور کم خوندم الانم استرس نمیذاره بخونم از صبح زود تاالان دارم دق میکنم  عین دیونه هاشدم😭

خواهرم همه ی دنیامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه سنم بالایست برا کنکور خیلی کم خوندم هرسال اینجوریم 😭 دلم برا مامانم میسوزه وخواهرم. اونم کنکوریه این همه هزینه کردن تاالان سی دی خریدن اونم نمیتونم نگاه کنم از بس میترسم  بخدا عین دیونه ها دور خودم دارم میچرخم  نفسم بال نمیاد  

خواهرم همه ی دنیامه
2731
خوبه کم خوندی من هیچی نخوندم الانم دارم ول میچرخم

چن سالته  میگم چرانخوندم تا الان چرا هرسال تنبلی کردم دیونه شدم بخدا تواتاقمم  دارم خفه میشم

خواهرم همه ی دنیامه

داری اشتیاه میکنی عزیزم،تحصیلات آکادمیک ارزش این استرسو نداره،بخصوص که عمر کوتاه و دوران طلایی جوانی تو بازه ۲۰ تا ۴۰ ساله

من یه سوال دارم

هدفت چیه؟ چه رشته ای؟

فکر کردی کسی که پزشکی قبول شده و دغدغه مالی زیادی نداره و از بچگی مثلا عاشقش بوده بعد از قبولی خوشحاله؟کیف میکنه؟ اوج حسش وقتیه که میره گوشی و روپوش میخره و اولین آناتومی بدن رو از نزدیک میبینه

یا یه پرستار که برای رشتش زحمت کشیده خوشحاله؟ یا یه مهندس؟ نه چون به یول یه دانشمند فرانسوی،لذت فکریست که تا رسیدن به خواسته هایت در ذهن میپرورانی و به محض رسیدن به آن احساس پوچی میکنی

چشم به هم بزنی سنت بالا میره و اونوقته حس میکنی باختی و میتونستی لذت ببری و در کنارشم  آراش بهتری داشته باشی

من این راه رو  سه بار  رفتم و حقیقتا هرگز به ارامش نرسیدم 

تلاشت رو بکن ،زیستت رو بخون یا فیزیک یا حسابانت رو اما زندگیت رو فداش نکن واسه ما زنا کنکور دو سال نیست و فرصت زیاده

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2738
داری اشتیاه میکنی عزیزم،تحصیلات آکادمیک ارزش این استرسو نداره،بخصوص که عمر کوتاه و دوران طلایی جوانی ...

سنم رفت بالا دیگه خجالت میکشم از فامیل دلم برا مامان کبابه خیال میکنه خیلی خوندم  هرسال استرسدارم نمیخونم بعد عیدم کلا فلج میشم برا درس  بخدا ذهنم خیلی مشغوله  

خواهرم همه ی دنیامه
سنم رفت بالا دیگه خجالت میکشم از فامیل دلم برا مامان کبابه خیال میکنه خیلی خوندم  هرسال استرسدا ...

میشه بگی چند سالته عزیزم؟

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706