2726
عنوان

بی بی چک 😍

305 بازدید | 26 پست

بچه ها بیاین انرژی مثبت آوردم براتون

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخ جوووون یه مامان ب مامانا اضافه شد 😍😍😎

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

مرسی خاله های خوشگل دعا کنید برام🥰🙏

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍

وای چقد پررنگه 😍😍 چ نی نی سمجی داری قشنگ چسبیده ب شیمکت😰😍😍😍😚خدا حفظش کنه

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

انشالله همه به زودی مامان میشن برای همه دعا کردم

وای چقد پررنگه 😍😍 چ نی نی سمجی داری قشنگ چسبیده ب شیمکت😰😍😍😍😚خدا حفظش کنه

اره امروز روز موعدم بود😍😍😍

چقدرم قوی و پر زوره نی نیت که خطش پر رنگه😁😁

مبارک و حتما توصیه پزشکت رو جوی بگیر

در پناه خدا🌷🌷🌷

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
چقدرم قوی و پر زوره نی نیت که خطش پر رنگه😁😁 مبارک و حتما توصیه پزشکت رو جوی بگیر در پناه خدا🌷🌷 ...

ممنونم عزیزم چشم حتما

چه پررنگه،مث بی بی چک من،۴روز قبل موعد پررنگ شده،مبارکه استارتر جون

ای جانم ممنونم قدم نی نی شما هم مبارک باشه😍

2706