2737
2734

شماها تا بچه نصف شب نق میزنه سینتون رو میندازین توی دهنش و خودتون میخوابین درحالی که ما شیرخشکی ها باید از جامون بلند شیم چراغها رو روشن کنیم بعد شیشه شیر رو بشورین اب جوشیده سرد و گرم رو باهم مخلوط کنیم تا به دمای ۴۰ درجه برسه بعد شیرخشک رو بریزیم این وسطم کلی غرغر شوهرمون رو تحمل کنیم که ای بابا زود باش داری چیکار میکنی بیا زودتر این بجه رو ساکت کن تازه تا اخرین قطره شیر هم باید بیدار بشینین که یه وقت نشکنه گوی بچه تازهیه وقتهایی شیر کمه و باید دوباره درست کنیم یه وقت هایی ام زیاده و باید بریزیم دور 😣😣😣😣😣😣😣😢😢😢😢😴😴

خیلی موافقم. منم به همین دلیل نخواستم بچه ام شیرخشکی بشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شیرخشکی نیست ولی نمیتونی توی فلاکس بزاری؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

خوشبحال شما شیر خشک بده ها سینه هاتون سفت و زیبا ما شل و زشت فکر عملم باورت نمیشه

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

یه سوال شیر خشک رو تا چند ساعت تو شیشه شیر میشن نگه داشت بدیم بچه؟

عجب دنیاییه یه گوشش جای خندست یه گوشش جای گریه....آدم نمیدونه چی بسازه چی برقصه ...کی راست میگه کی دروغ چکار بی عیب ونقصه....
2738
شیر خودتو میدی؟ من هنوز نتونستم‌تصمیم‌بگیرم میخام شیر‌بدم‌یانه، از‌سختیاش میگی

میدادم تمام شد. سختی نداره که هرجا بخوای درمیاری میدی راحت و اسوده همیشه اماده است. 

من تا شش ماهگی قبل خوابش شیرخشک میدادم یه وعده که خوب بخوابه شب. 

سختیش فقط خب بیرون خونه سخته شیر دادن من چون چادری ام راحت بودم 

یا تو مجلس عروسی جایی اگه پیش بیاد سخته که اونم مشکلش با لباس جلو باز حل میشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

وای آره راست میگی من بچه اولم بود هیچی نمی دونستم خواهرمم خیر سرم کنارم بود و مثلا تجربه داشت هی می گفت شیرخشک خوبه بچه رو تپل میکنه بیچاره م کرد شیرم خشک شد و بچه نازنینم شیر خشکی ماهی یک میلیون هزینه شیرخشک دادم به بچه م نمی ساخت هیچ کدوم ....

پسرمم خوب وزن نگرفت و لاغر موند الان هفده ماهشه و به زور یه ذره غذا میخوره 

دیگه بماند بچه م چقدر با اون شیرخشک ها دل پیچه و زجر کشید نصف شب بیدار شدن هم دیگه بماند 

خوشبحال شما شیر خشک بده ها سینه هاتون سفت و زیبا ما شل و زشت فکر عملم باورت نمیشه

نه بابا من ۵ روز دوشیدم دادم بچم فقط الان رسیدن تا نافم‌😑

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹

من شیر خودمو بهش میدم ..ماهم سختیای خودمونو داریم ...من ک پاهام بی حس میشه چون عادت نداره دراز کشیده بخوره باید حتما بشینم...دستم میفته گیج میرم..یساعت هم باید بشینم تا شیر بخوره..نمیدونمم چقد خورده سیره یا ن

صلوات
2706