1421
1389
عنوان

چک کردن پروفایل تل گرام

233 بازدید | 24 پست

یه نفر دایما پروفایل تل چک میکرد وهرچی میراشتم به خودش میگرفت حتی شمارشم ازگوشیم حذف کردم ومن رفتم بایه خط دیگه تل نصب کردم که شمارش نداشت یه خط ایرانسل خریدم بعد شماره اونم گیر اورده دوباره چک میکنه وپیغام میده که اره به خاطراون گذاشتم درضمن خانم هست باید چکارکنم چی بزارم بی خیال بشع ودست برداره

مشکل از اون بنده خدا ست ک همه چی رو ب خودش میگیره !!!

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بلاکش کن خوب

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

از کجا میفهمی که چک میکنه

من خودم به همه میگم غصه نخور دیوونه کی دیده شب بمونه ؟ ولی خودم یه بار دیدم شب شد .... شب موند .... هنوزم شبه 😔مثل یک کودک بد خواب که بازیچه شده .... خسته ام .... خسته تر از انکه بگویم چه شده 😢 شده ایا غمی ریشه به جانت بزند همه چیز دست به دست یک دفعه دارت بزند؟
1394
پیغام داده به کس دیگه که اینارو واسه من گذاشته

اها

من خودم به همه میگم غصه نخور دیوونه کی دیده شب بمونه ؟ ولی خودم یه بار دیدم شب شد .... شب موند .... هنوزم شبه 😔مثل یک کودک بد خواب که بازیچه شده .... خسته ام .... خسته تر از انکه بگویم چه شده 😢 شده ایا غمی ریشه به جانت بزند همه چیز دست به دست یک دفعه دارت بزند؟
1418
1391