1735
1707
عنوان

چک کردن پروفایل تل گرام

258 بازدید | 24 پست

یه نفر دایما پروفایل تل چک میکرد وهرچی میراشتم به خودش میگرفت حتی شمارشم ازگوشیم حذف کردم ومن رفتم بایه خط دیگه تل نصب کردم که شمارش نداشت یه خط ایرانسل خریدم بعد شماره اونم گیر اورده دوباره چک میکنه وپیغام میده که اره به خاطراون گذاشتم درضمن خانم هست باید چکارکنم چی بزارم بی خیال بشع ودست برداره

مشکل از اون بنده خدا ست ک همه چی رو ب خودش میگیره !!!

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بلاکش کن خوب

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

1718
به خدا دیگه اعصاب برام نمونده باچ زبونی بگم‌وجودش برای من مهم نیست

عکس خودتم بذاری میگه بخاطر من گذاشتی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
1760
1759
1651