2726
عنوان

چکار کنم شیرم چرب و غلیظ بشه؟

1412 بازدید | 10 پست

دخترم ۲۳ روزشه شیرم کم نیست ولی خیلی آبکی هس! انگار دخترم سیر نمیشه الان دقیق یک ساعت و بیست دقیقه هس هی دارم بهش شیر میدم! آخر سرم مجبور شدم یه درجه شیرخشک بهش بدم تا سیر شد و خوابید😭😭😭

دوست دارم فقط شیر خودمو بخوره!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ماشاالله ب فک بچت چجوری یک ساعت و بیست دیقه داره میک مبزنه😐😐😐

کلی وسطش خوابیده ولی سینمو ول نمیکنه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۳ روز

زیاد آب میخوری؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

من وقتی از شیر آب بخورم آب خام نجوشیده یا اب میوه...

شیرم آبکی میشه زیاد میشه سینه هام باد میکنه بچه هم شکمش خراب میشه دل درد میشه

راستی پسر من ۱۰ روزشه شکمش که کار میکنه مدفعوش چربه خیلی از چی میتونه باشه؟زدی داشت حس میکنم زدیش زیاد شده دوباره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
زیاد آب میخوری؟

اره خیلی! چون خیلی عطش دارم هربار که شیر میدم یه لیوان پر باید آب بخورم

اره خیلی! چون خیلی عطش دارم هربار که شیر میدم یه لیوان پر باید آب بخورم

نه آب نخور چایی بخور آب جوشیده بخور

بعد چیزایه مقوی خرما.اجیل.موز.شیر.

من وقتی از شیر آب بخورم آب خام نجوشیده یا اب میوه... شیرم آبکی میشه زیاد میشه سینه هام باد میکنه بچ ...

برا زردیش در حد یه قطره چکون آب لیموشیرین بهش بده

مدفوعش هم اولاش همینجوریه درست میشه بعدش

سلام گلم

من باردار نیستم و خدا هنوز دامنو سبز نکرده

اما دور و برم باردار و مادر زیاد بوده 

معمولا برای بهتر شدن شیر کنجد میخوردن

شما هم کنجد زیاد بوخورید

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
سلام گلم من باردار نیستم و خدا هنوز دامنو سبز نکرده اما دور و برم باردار و مادر زیاد بوده  م ...

مرسی عزیزم ان شالله روزی خودت باشه