2737
2739

اصلااااااا نمیتونم تصورکنم تا سه چهارسال اول زندگیم قراره هم زن باشم هم مادر😑😑😑😑بنظر من با بچه نمیشه باشوهر خوشی کرد

یادم نمیاد جایی امضا داده باشم که نظر همه برام محترمه...🤗😉👎🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیبش کجاس؟شرعا و رسما محرم و زن و شوهرید به کسی چه ربطی داره  حتما باید بقیه کوبیده تونو بخور ...

جوج😁😁😁😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731

خوشبحالت. کاشکی منم تو عقد حامله میشدم. انقدر چشم انتظار نمیموندم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738

من خودم موقع عروسیم 4 ماهم  بود فردای عروسی به همه گفتیم. یعنی چی؟ به کسی چه؟ اگه خودت و شوهرت و پدر و مادرت مشکلی ندارین از هیچی نترس. برو جلو. هیچ آبروریزی هم نیست. قوی باش فقط

نباشی ، نمی تونم

پدر مادرت میدونن . نظر اونا چیه 🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706