2726
عنوان

چرا من انقد حسودم؟ جاری 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 40984 بازدید | 551 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه بی شخصیته ک دعوتت نکرده از الان شمشیرو از رو بسته

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
من چی بگم جاریم بچه داره و پز بچشو جلو چشمم میده من بچه ندارم😟 کاش مشکل من فقط یه تولد بود و بس

الهی به حق حضرت فاطمه خدا به تو هم نی نی بده

غصه نخور عزیزم

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

عزیزم آروم باش

به همسرت چه ربطی داره بنده خدا 

من توشهرغریبم دوتا همسایه طبقه پایین ماهم یه عمره باهم اینجورین منم اون بالا غصه میخورم 

هدفون بزار اهنگ گوش کن توسایت بچرخ تاخوابت ببره

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
خب یه تولده  مسافرت لس انجلس که نیست توام تولد بگیر

۴ساله زن شوهرمم یه تولد نگرفته برام یه کیک برای تولدم بگیره یا یه جشن حتی دونفره .الان یهو عقده هام سر باز کرد انگار یجوری شدم انگار حسرت خوردم 

عزیزم آروم باش به همسرت چه ربطی داره بنده خدا  من توشهرغریبم دوتا همسایه طبقه پایین ماهم یه ع ...

۴ساله زنشم برام یه تولد نگرفته . من جای غریب نیستم ولی تو این خونه خیلی غریبم

2706