2703
2553
عنوان

چرا من انقد حسودم؟ جاری 😔

40970 بازدید | 551 پست

بچه ها ما با جاری یجا زندگی میکنیم بعد الان تولد گرفته برای خودش حالا یا خودش یا شوهرش نمیدونم ولی تولدشه و تولد گرفتن همه ی فامیلاش اومدن سر صداشون میاد صدای اهنگ بلنده دلم میخواد گریه کنم دلم میخواد با شوهرم دعوا کنم این چه حس بدیه اومده سراغم ؟ حتما حسودم که اینطور شدم دیگه ـ کلا اهنگ تولدت مبارک داره پخش میشه و صدای خنده و حرف زدنشون میاد شوهر بی عرضه ی منم رفت بخوابه منم نشستم اومدم اینجا دوست دارم سر شوهرم تلافی کنم . اه خدا لعنت کنه همشونو لعنت ب این زندگی لعنت ب این شوهز ، ب خانوادش ، ب این شانسو بخت و اقبالم گریم گرفت 

حسود نباش خخخخ برو خونشون 😄😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خودتو ناراحت نکن گلم .

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

چرا دعوتت نکرده ،

تو هم مبگیری دا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714
2706