2733
2734
عنوان

دوستان توجه کنین: شیراز الان زیر آب نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 27389 بازدید | 358 پست
یکی اومده میگه قشم داره سنگ می‌باره از آسمون بد آدمایی هستیم بخدا میان دامن میزنند به جو و باعث ا ...

قشم تگرگ اومده خیلی درشت

98/11/1 شروع رژیم، وزن شروع 75/5، 98/12/1 وزن فعلی 71/5،  وزن هدف60 کیلو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهرمن نزدیک شیرازه همیشه پارک بزرگ شورودی شهرمون عیدا پراز مسافربود قدم به قدم چادر مسافرتی

امشب رد شدیم سوت وکور بود...دلم بحال مسافرای ماتم زده امسال آتیش گرفت که اینطوری خوشیشون شد عزا ودرد وآوارگی 

گرمسلمان گرمسیحی گریهود،،،آدمی باشید،مذهب هرچه بود
اون قسمتی هم که سیل شده گویا مسیل بوده که منتهی میشده به یه رودخانه که روش جاده ساخته بودن 😞

تو عکسای قدیمی ایم  جای این خیابون در واقع یه دره طبیعی بوده،

و جاده ورودی خیلی باریک بوده کنارش بوده،

پرش کردن رو سالهاست روش جاده ساختن،

متاسفانه الان میشنویم که مسیر سیل بوده

2728

خدا رو شکر که الآن اوضاع آرومه

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
خدا خیرت بده یه جوری گفتن من فکر کردم اهالی شیرازم خونه هاشون رو اب برده

نه عزیزم ما هم مثل بقیه از طریق فضای مجازی متوجه شدیم اونجا چه اتفاقی افتاده . واقعا بقیه نقاط شیراز مثل اکثر مواقع بارونی هست که حالا یجایی آب گرفتگی و ایناست اصلا خسارت و زیر آب رفتن نبوده! خداروشکر 

هیچﮐﺲ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﻗﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﺪ!
خیلی خیلی ناراحت کننده بود چه خود مردم شهر چه مسافر فرقی نمیکنیه تعدادی جونشون و از دست دادن خدا مید ...

خیلی وحشتتناک بود، مردم همه شوکه شدن...

من واسه مسافرا خیلی ناراحتم چون اون قسمت معمولا خیلی مسافر میره،

ولی کاش به هشدار هواشناسی توجه شده بود....

2738
خدا خیرت بده یه جوری گفتن من فکر کردم اهالی شیرازم خونه هاشون رو اب برده

نه اما اب تو خیلی از خونه ها رفته خونه پدر شوهر منم 30 سانت اب وایساده بود از ظهر تا ساعت 7 شوهرم درگیر تخلیه اب از خونه بود تمام وسایلام اونجا بود همش خیس ابه  

نه عزیزم ما هم مثل بقیه از طریق فضای مجازی متوجه شدیم اونجا چه اتفاقی افتاده . واقعا بقیه نقاط شیراز ...

خدارو شکر   

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
نه اما اب تو خیلی از خونه ها رفته خونه پدر شوهر منم 30 سانت اب وایساده بود از ظهر تا ساعت 7 شوهرم در ...

وای خدا خیلی هم سخته تمام زندگیت تو اب باشه  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2706