2410
2553

اتفاق امروز شیراز کم سابقه بود...

متاسفانه ابی که ناگهانی توی ورودی شهر از سمت دروازه قران به اون شکل وحشتناک جاری شد،

باعث شد خسارت های زیادی وارد بشه  و متاسفانه عده ای از بین برن...

اما الان تو خیلی از تاپبکا میببنم که فکر میکنن الان شیراز زیر آبه !

حتی یکی میگفت انتن قطع شده!

اول این که سیل امروز قسمت کمی از شهر رو درگیر کرد و بقیه جاها فقط یه بارون تند رو تجربه کردن،

دوم اینکه اب رد شده و الان به جز ابگرفتگی اثری از سیل نیست....

کسانی هم توی نمایشگاه گلستان هستن اکثرا مسافرین هستن، نه مردم سیل زده...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شکر لله

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

خداروشکر،  بلا دور باشه ازتون 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2714

من تمام ذهنم پیش پاسارگاد و 

تخت جمشید که خراب نشه با این بارون 

البته اونا بلد بودن چه جوری بسازن خراب نشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بله اما تعداد زیادی الان تو نمایشگاه نیازمند کمکهای مردمی هستن و متاسفانه وضعیت خوبی ندارن

آقا هستم، لطفا مودب باشید و توهین نکنید، مهربان باشیم و قضاوت نکنیم، گزارش الکی هم نزنیم، با تشکر

دقیقا بجز همون قسمت شهرک سعدی که خونه هاشون آسیب دید بقیه شهر خداروشکر در امن و امانه. و مثل روزهای بارونی دیگه ست. لطفا بیش از حد بزرگنمایی نکنیم و باعث اضطراب بقیه نشیم

هیچﮐﺲ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﻗﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﺪ!
2706