1177
648

اتفاق امروز شیراز کم سابقه بود...

متاسفانه ابی که ناگهانی توی ورودی شهر از سمت دروازه قران به اون شکل وحشتناک جاری شد،

باعث شد خسارت های زیادی وارد بشه  و متاسفانه عده ای از بین برن...

اما الان تو خیلی از تاپبکا میببنم که فکر میکنن الان شیراز زیر آبه !

حتی یکی میگفت انتن قطع شده!

اول این که سیل امروز قسمت کمی از شهر رو درگیر کرد و بقیه جاها فقط یه بارون تند رو تجربه کردن،

دوم اینکه اب رد شده و الان به جز ابگرفتگی اثری از سیل نیست....

کسانی هم توی نمایشگاه گلستان هستن اکثرا مسافرین هستن، نه مردم سیل زده...

اون قسمتی هم که سیل شده گویا مسیل بوده که منتهی میشده به یه رودخانه که روش جاده ساخته بودن 😞

وقتی دهان یک مرد را میبندی ،دروغگو بودنش را ثابت نمیکنی،بلکه فقط به دنیا میگی از چیزی که او ممکنه بگه میترسی  

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

من تمام ذهنم پیش پاسارگاد و 

تخت جمشید که خراب نشه با این بارون 

البته اونا بلد بودن چه جوری بسازن خراب نشه 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
8

بله اما تعداد زیادی الان تو نمایشگاه نیازمند کمکهای مردمی هستن و متاسفانه وضعیت خوبی ندارن

آقا هستم، لطفا مودب باشید و توهین نکنید، مهربان باشیم و قضاوت نکنیم، گزارش الکی هم نزنیم، با تشکر

دقیقا بجز همون قسمت شهرک سعدی که خونه هاشون آسیب دید بقیه شهر خداروشکر در امن و امانه. و مثل روزهای بارونی دیگه ست. لطفا بیش از حد بزرگنمایی نکنیم و باعث اضطراب بقیه نشیم

از پنجره زندان دو نفر خارج زندان را می نگريستند , يکی گل و لای ديد و ديگری ستارگان فروزان !! 
1167
یکی اومده میگه قشم داره سنگ می‌باره از آسمون بد آدمایی هستیم بخدا میان دامن میزنند به جو و باعث ا ...

قشم تگرگ اومده خیلی درشت

من با تو خوشم،تو خوشی با دل من،از دست من و تو غصه ها خسته میشن

شهرمن نزدیک شیرازه همیشه پارک بزرگ شورودی شهرمون عیدا پراز مسافربود قدم به قدم چادر مسافرتی

امشب رد شدیم سوت وکور بود...دلم بحال مسافرای ماتم زده امسال آتیش گرفت که اینطوری خوشیشون شد عزا ودرد وآوارگی 

گرمسلمان گرمسیحی گریهود،،،آدمی باشید،مذهب هرچه بود
اون قسمتی هم که سیل شده گویا مسیل بوده که منتهی میشده به یه رودخانه که روش جاده ساخته بودن 😞

تو عکسای قدیمی ایم  جای این خیابون در واقع یه دره طبیعی بوده،

و جاده ورودی خیلی باریک بوده کنارش بوده،

پرش کردن رو سالهاست روش جاده ساختن،

متاسفانه الان میشنویم که مسیر سیل بوده

خدا رو شکر که الآن اوضاع آرومه

گفت دانایی که گرگی خیره سر هست پنهان در نهاد هر بشر/لاجرم جاریست پیکاری سترگ روز و شب مابین این انسان و گرگ/زور او چاره این گرگ نیست صاحب اندیشه داند چاره چیست/ای بسا انسان پر رنج و پریش سخت پیچیده گلوی گرگ خویش/ای بسا زورآفرین مرد دلیر هست در چنگال گرگ خود اسیر/هر که با گرگش مدارا میکند خلق و خوی گرگ پیدا میکند/در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر/روز پیری گرچه باشی همچو شیر ناتوانی در مصاف گرگ پیر/آدمان گر یکدیگر را می درند گرگهاشان رهنما و رهبرند/این که انسان هست اینسان دردمند گرگ ها فرمانروایی میکنند./(کاش دست از گرگ بودن برداریم عقاید مخالف رو تحمل کنیم حتی اگه برامون محترم نیستن.به دیگران لقب گرگ ندیم خودمون هم گرگ نباشیم.چون انسان بودن قشنگتره.)
835