2737
2734

سلام اومدیم جلفا کجا بریم تفریحی ک خوب باشه و باتوجه ب خطرات بارندگی این روزها

و کدوم مراکز خرید چی داره ک اصل باشه

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خوش اومدی به شهرمون امیدوارم خوش بگذره بهتون جاهای تفریحیمون زیاده پارک کوهستان،پارک جنگلی ،پارک درنا،کلیسا و آسیاب خرابه و حمام کردشت بازار آراز و روسها مجتمع تجاری ستارخان و..البته من توصیه میکنم کلیسا و آسیاب خرابه و کلا به جاهایی که مسیرشون کنار آرازه نرین چون احتمال بارندگی و طغیان رودخانه آراز هس معروف ترین مراکز خریدمون هم بازار آراز و روسهاست پارک کوهستان هم قشنگه هر سال منطقه ی آزاد برنامه ی نوروزی اجرا میکنه اونجا امسالو خبر ندارم

گر بیاید غم بگویم آن که غم میخورد رفت
عزیزم خوش اومدی به شهرمون امیدوارم خوش بگذره بهتون جاهای تفریحیمون زیاده پارک کوهستان،پارک جنگلی ،پا ...

ماالان تواقامتگاه کوهستانی ارس هستیم بنظرتون خطرناکه؟نزدیک رود ارس هست 

کلیسارونریم پس؟جای دیدنی خاصی نمیمونه ۷۵۰کیلومتر راه اومدیم حیف شد

مراکز خرید لباس زیرهلش بنظرتون اصل ترک هست یافیک هست؟

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

جنس فیک هم پیدا میشه ولی جنس اصل هم زیاده ما که تا حالا هرچی خریدیم راضی بودیم اکثرا تبریزیا میان از اینجا خرید میکنن خود فروشنده های تبریزی هم از اینجا میان جنس میبرن در مورد خطرناک بودن پارک کوهستان نمیتونم نظر بدم چون دقیق نمیدونم چه قدر از آراز فاصله داره ولی جاده ی منتهی به کلیسا و آسیاب خرابه کنار آرازه و به نظرم نرین بهتره 

گر بیاید غم بگویم آن که غم میخورد رفت
2738