2726
عنوان

هزينه خياطي

152 بازدید | 26 پست

سلام دوستان ميگم ي خياطي واسم دوتا لباس دوخت اول ازش هرچي پرسيدم نكفت قيمتشو آشنام هست حالا كه دوخته قيمتو خيلي بالاتر گفته منم همون قيمت جاهاي ديگه بهش دادم بر نداشت گفت كاملشو بيار خيلي سروكله زديم باهم برنداشت گفت كاملشو بيار واسم اخرش گفت اصلن نميخوام در راه خدا باشه حلالت باشه منم گفتم پولت خونست بيا ببرحالا چيكار كنم بنظرتون؟؟؟اگه نيومد ببره ببخشيد طولاني شد

اشنا همینه دوبل میکنه تو استین ادم😑منم رفتم ارایشگاه هی تعارف تعارف اخر ازم ۲۵۰ گرفت برای یه وکس و یه رنگ

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم سعی کن فی رو بگیری راضیش کنی. هم سیخ نسوزه هم کباب. چون تقصیر خودت بوده طی نکردی

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2706