2726

خدایا چرا اینجوری شد. همش میگم چراااااآ

سر یه جریانی بحث پیش اومد شوهرم(عقدیم ) بد حرف زد با بابام.

بابام از اون روز پاشو کرد تو یه کفش که این به درد تو نمیخوره. تو رو حبس میکنه نمیذاره بری سر کار بهتم پول نمیده. همه چی حتی گوشی رو هم ازت میگیره. ( من خودمم به این نتیجه رسیده بودم ولی میترسیدم بگم سرکوفت بخورم که به درک انتخاب خودته ولی واقعا دوسش دارم ) بابام گفت این الان داره پرو بازی در میاره وای به حال آینده تو و وابسته به خانوادشه و حرف اونا رو داره کپی میکنه به من میگه...

شوهرم از من خواست به جز تل هر چی اپ دارم پاک کنم. البته سر همین تل هم کلی بحث داشتیم گفت پاک کن گفتم نه گفت میدونم بعدا چطور برخورد کنم. یا مثلا  پول به من نمیده باید حتما بخوام اونم منت بذاره که  از بابام بگیرم بدم اخه حقوق نگرفتم. دروغ زیاد میگه در عین حال انقد خوب انکار میکنه و ماست مالی که حد نداره. این اخرا به بابام فحش داد ( چون ما جهاز رو بردیم از خونش ) داد و بیداد کرد. الان دلم خونه😢😢😭 کاش شیراز بودم منو سیل میبرد.

دلم آتیشه

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2607471&slug=خانما-جمع-شیم-ب-نیت-سیل-زده-هاب-خاطر-اروم-شدن-اوضاع-چله-زیارت-عاشورا-بخونیم&postId=85359422

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ۷دا بهت ارامش بده   بهتریننارو برات رقم بزنه .ببخشید تو تاپیکت لینک دادم ❤ولی خب خیلی مهمه

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

خیلی اگاه باش خیلی دقت کن بعدا پشیمون میشی الان خیلی همه چی راحتتره منم یه روزی تو شرایط تو بودم و الان خونه خودمم و خیلی پشیمونم که کاش همون موقع جدا میشدم. زندگی زیر یه سقف خیلی سخته 

2706