2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من حدودا یک سال پیش برداشتم

چندتاش جراحی شد 

چند تاهم با لیزر

منتها من زمستون برداشتم که هوا گرم نباشه و آفتاب نباشه به صورتم آسیب نزنه ، دوماه تمام بیرون میرفتم هم ماسک میزدم هوای سرد به صورتم نخوره واصلا آرایش نمیکردم 

دیگه اینکه جای جراحی و لیزرام نمونده 

اینقدر میگن خالی که با لیزر بره دوباره برمیگرده با اینکه یکسال گذشته ولی برنگشته و صورتم کاملا صافه 

هزینه ی جراحی  کلا بیشتره فککککر کنم شد ۲۵۰ 

لیزر کمتر بود شد ۱۲۰

البته من صورتم خیلی خال داشت😁

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
من حدودا یک سال پیش برداشتم چندتاش جراحی شد  چند تاهم با لیزر منتها من زمستون برداشتم که هوا ...

كدوما جراحي لازم بود؟

من هم خال ريز دارم دوس دارم نباشن

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
2714
سلام خال که خودم برنداشتم ولی خال کوچک دوستم برداشته اولش خب زخم بود یه مدت کوتاهم جاش معلوم بود الا ...

يه دونه خال فقط؟

من با داروی گیاهی برداشتم خالامو ماه پیش، خالا افتاده ولی جاش مثل جوش مونده خدا کنه اونم بره

از دارو وپماد های شیمیایی استفاده کن که جاش خوب شه کمک کنه پوستت زودی بازسازی کنه 

مادر شوهرمن با اینکه  خالاشو برداشت به همون روش من ولی داروهاشو استفاده نکرد رد جراحیاش مثل یک لک قرمز مونده

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
خطرناك نيست اين كار؟ شنيدم كه بر ميدارن شما تهراني؟ كجا انجام دادن برات؟

نه خطری نداشت نه من کرج هستم .حتی خال گوشتیم هم افتاد بدون درد هم بود فقط یه کوچولو اولش سوخت بعد از یهذهفته افتاد و هفته بعدشم خوب شد ولی جاش معلومع

این نیز بگذرد
نه خطری نداشت نه من کرج هستم .حتی خال گوشتیم هم افتاد بدون درد هم بود فقط یه کوچولو اولش سوخت بعد از ...

يكي از اطرافيان من انجام داده. بعد از يكي دو هفته  جاش هم رفت

كدوما جراحي لازم بود؟ من هم خال ريز دارم دوس دارم نباشن

خال هایی که برجسته است حتی برجستگی خیلی خیلی کم 

باید جراحی بشه 

راستی با کوتر هم میسوزونن ولی یکم ریسکه 

2706