2733
2734
عنوان

خانمای باردار عصبی

273 بازدید | 55 پست

بچه ها من هر چی میگذره اخلاقم گند تر میشه دارم داغون میشم انقدر گریه کردم چشمام میسوزههه سر هر چیزی که حساسم شوهرمم میدونه ها ولی بیخیالی طی میکنه عصبی میشم الانم دعوامون شد گفتم برو کلیدشم گرفتم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خیلی عصبی ام خواهر کوچولو هام ک اینقد قبلن میچرخیدن دورم الان اصن طرفم نمیان.خیلی غر میزنم و اعصابم بهم میریزه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
به خودت تلقین نکن ....

دست خودم نیستتت به بو که خیلی حساسموخونه بهم ریخته قندمم بالاست گرسنه باشم تندی عصبی میشم استراحت مطلقم دکتر گفته میتونی کار سبک کنی ولی بازم زیاد نمیتونمم خونه ترکیدهه😭😭😭

منم خیلی عصبی ام خواهر کوچولو هام ک اینقد قبلن میچرخیدن دورم الان اصن طرفم نمیان.خیلی غر میزنم و اعص ...

من خون گریه میکنمااا حتی خودمو میزنممم یهو از عصبی بودن ۶ساعت هیچی نمیخورم به بو حساسممم دیوونه میشم یه ذره بو بیاد 

2738
دست خودم نیستتت به بو که خیلی حساسموخونه بهم ریخته قندمم بالاست گرسنه باشم تندی عصبی میشم استراحت مط ...

اره‍ منم منینم استراحت مطلقم...میفهممت ولی نفس عمیق بکش خودتو بزن ب بیخیالی ...با خودت بگو سال اینده دیگه وضعیت این نیست و...

عصبانیت اصلا برای جنین خوب نی...

درست میشه عزیزم...

خوب دیگه احتمالا با خوشحالی از دستت فرار کرده. بهتره رفتارت باهاش بهتر شه تا خونه را به بیرون ترجیح ...

واقعا فکر کردی خودم خوشم میاد؟؟؟اگه میموند مطمعنن بیشتر عصبی میشدممم واقعا به حساسیت های من اصلا اهمیت نمیدههه دیوونه ام کردههه دلم برای خودم میسوزههه

اره‍ منم منینم استراحت مطلقم...میفهممت ولی نفس عمیق بکش خودتو بزن ب بیخیالی ...با خودت بگو سال اینده ...

بخدا کف زمین میخوابیم آخه اتاقم طبقه بالاست پله نمیتونم برم و بیام بعد کف اتاقو انقدر جارو نزده مورچه ها از سرو کولم بالا میرن انقدر بهم رسختگی عصبیم میکنه که دلم یمخواد بزنم یه چیزی بشکونم چند روز پیشم اومدم از تو کمد یه چیزی بردارم انقدر شلخته بازی درآورده ادکلن لبه طبقه بود تا اومدم وسیله بردارم افتاد روی ناخن پام یعنی انقدر از درد جیغ کشیدممم ناخنم و انگشتم کانلا سیاه شد و ورم کرد آقا حمام بودند تو حمام میخنده میگم چرا میخندی میگه خب به من چیز میگی یعنی یه لحظه چشمم سیاهی رفت انقدر درد میکنه نمیتونم راه برم😭😭

2706