2726
بله ته همه انتخابها و تفکرها و خردورزی های خوده آدم بنظرم باز تقدیر و قسمت الهی انسان خیلی مهمه تو ...

آره واقعا موثره ... البته شما هنوز اول راهین ان شالله که خوشبخت و عاقبت بخیر باشین عزیزم . پاراگراف دومتون واقعا منو یاد خودم‌انداخت

چون تو سن پایین مردا به خانمها زور میگند اون طفلیا هم چیزی نمیگند تو سن بالا دیگه هرگز زیر بار ظلم و ...

ربطی نداره گلم.من زنای شاغل و تحصیل کرده ی زیادی رو میشناسم که دارن بخاطر بچه یا از ترس طلاق با مردی که لایق شون نیس زندگی میکنن.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اصصصصصصصلا اون معنی ای رو که شما ازش برداشت کردی نمیده!

من در این زمینه پژوهش انجام دادم و مسلطم. الان خسته ام و باید بخوابم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من دختر داییم مجرده و دنبال کیس خوب برای ازدواج میگرده ایشونم دنبال کیس میگرده خوب من قصدم خیره مع ...

عزیزم دختر داییتو بدبخت نکن چون پسر اگه ادم سر به راه وخوب باشه نمیاد نینی سایت بچرخه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728
این اصصصصصصصلا اون معنی ای رو که شما ازش برداشت کردی نمیده! من در این زمینه پژوهش انجام دادم و مسلط ...

بخواب عزیز دل .صبحت بخیر😘😘

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ممنونم. نه کلا منصرف شدم عزیزم    

ان شاءالله خودت توی زندگیت خوشبخت باشی😊

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
آره واقعا موثره ... البته شما هنوز اول راهین ان شالله که خوشبخت و عاقبت بخیر باشین عزیزم . پاراگراف ...

۸ سال از تاهلم گذشته، ۳۴ ساله ام، اول راهم یا وسطش یا کجا؟؟

خودم انگار تو یه گودم که خیلی نمیتونم تشخیص بدم  چی ب چیه

مرسی عزیز شمام خوشبخت شید...خوبی من اینه راه برای بهترکردن وضعمون زیادمیشناسم اما حس و انگیزه انجام ندارم !! یعنی درواقع توفیقش حاصل نمیشه...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ممنونم عزیزم برای امضام دعا کن لطفا    

به روی  چشم اللهم صل علی محمدوال محمدوصلی الله علیه واله وسلم 

عزیزم دختر داییتو بدبخت نکن چون پسر اگه ادم سر به راه وخوب باشه نمیاد نینی سایت بچرخه 

قضاوتهای کلی نباید کرد، غلطه

ماکه تک تک افراد عضوشده رو نمیشناسیم

شاید مثلا طرف اومده چیزی یادبگیره، بادنیای زنهاآشنا شه برای ایجادعملکرد بهتر در خودش، دلایل مختلف میتونه داشته باشه....

بنظرم نباید فکرکنیم حتما مشکلداره همچین مذکری...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
۸ سال از تاهلم گذشته، ۳۴ ساله ام، اول راهم یا وسطش یا کجا؟؟ خودم انگار تو یه گودم که خیلی نمیتونم ت ...

ممنون عزیزم 😘 هنوز اول راهی عزیزم خوبیش اینکه فقط یک یا علی میخادخیلی خوبه که میدونین از کجا شروع کنین راهو‌ میدونین اصلی ترینه، من که مثه کلاف سر در گمم

2706