2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه بطور مجازی کیس های خیلی خوب پیدا میکردم، حداقل نصفشون که خوب بودن....

جوری که الان بعد ۸ سال هنوز بابای سختگیر و متعصبم میگه چرا اون دکتره رو قبول نکردی؟؟؟ اون موقع و هنوز ایشون تو کتابخانه ملی سمت دارن و چقد پسر خوبی بود، ازهمین نت یافته بودمش

بازم بودن

پس بنظرم خیلی چیزا برمیگرده ب شم خود طرف، هوشش، شناخت درستش از افراد، شناخت خوبش از خودش ...

نمیشه گفت ک مجازی همیشه بده یا غیرقابل اعتمادبنظرم، بسته ب انتخاب کننده و ازدواج کننده داره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728
منم دیوونه شدم منم همینطورم میترسمم کسی بیاد دورم میترسم نپسندنم یا ولم کنن برن😢 فک میکنم خ زشت ...

این چه حرفیه عزیزم..حتما شکست نفسی میکنی ... ولی  کاش من زشت بودم روزی هزار بار به خودم میگم این حرفو شده گریه کردم بخدااا هرکی منو میبینه فک میکنه چه زندگی دارم چ شوهری دارم بخدا ولی صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم ، کاش منم زشت بودم آخه حضرت زهرا واسه اونایی که ظاهر زیبا نصیبشون نشده دو رکعت نماز خونده واسه خوشبختی شون . یکی از اطرافیان خودم تا مجرد بود کارش گریه بود که چرا من این شکلیم ، تحصیلاتش تا ۵ دبستان بود ،خاستگارم نداشت اصن، از کجا یه خاستگار اومد ازدواج کرد انقد خوشبخته الان هیچی کم نداره نه از مال نه از  اخلاق همسرش نه از خوشبختی تازه الان خوشگلتر از اون نیست دیگه انگار 

پس مبارکه ☺☺☺

من در ظاهر شوهر دارم

تنکس

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزیزم 😘😍 میدونم نیتت خیر بود

اخه میدونی دختر داییم یکم سن ازدواجش داره میگذره افسرده شده . مخصوصا از وقتیم من عقد کردم افسردگیش بیشتر شد

چون من خیلی ازش کوچیکترم

گناه داره دلم میسوزه واسش   

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
اخه میدونی دختر داییم یکم سن ازدواجش داره میگذره افسرده شده . مخصوصا از وقتیم من عقد کردم افسردگیش ب ...

عزیزم تو مقصر نیستی که ناراحت باشی 😘😘😘

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
این چه حرفیه عزیزم..حتما شکست نفسی میکنی ... ولی  کاش من زشت بودم روزی هزار بار به خودم میگم ای ...

بله ته همه انتخابها و تفکرها و خردورزی های خوده آدم

بنظرم باز تقدیر و قسمت الهی انسان خیلی مهمه تو ازدواجش،خیلی

عین من که علرغم خیلی مسایل، خیلی دقتهام،شناختام ، حساسیتام،حتی تشخیصهای درستم... تهش باقسمتم ازدواج کردم ... ( که خوش وقتم نشدم فعلا)

اخه میدونی دختر داییم یکم سن ازدواجش داره میگذره افسرده شده . مخصوصا از وقتیم من عقد کردم افسردگیش ب ...

چقدر تو مهربونی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706