2726
عزیز دلم شما ۱۶ ساله بودی جدا شدی من میشناسم طرف سی شوهر کرده و جدا شده. مهم انتخاب درسته نه سن .شم ...

البته من با ازدواج به موقع موافقم. لااقل بالای ۲۲ سال. ضمنا در مورد انتخاب غلط هم باهات موافقم. انتخاب غلط در هر سنی موجب جدایی میشه.

اما اینجا رو مخالفت هستم  و اون اینکه در سن پایین احامال انتخاب غلط یا احساسی و غیر منطقی خیلیییییی بیشتره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
منظورم ازدواجتون بود گلم 

ازدواجم هم ۱۶ سالگی نبود. ۲۳ سالگی بود...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته من با ازدواج به موقع موافقم. لااقل بالای ۲۲ سال. ضمنا در مورد انتخاب غلط هم باهات موافقم. انتخ ...

طبق امار  ثبت احوال اگه خواستین بهتون سند اش رو نشون میدم امار طلاق تو خانومایی که در سن بالا ازدواج کردن بیشتره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
طبق امار  ثبت احوال اگه خواستین بهتون سند اش رو نشون میدم امار طلاق تو خانومایی که در سن بالا ا ...

آمارش رو نشون بده

2728
طبق امار  ثبت احوال اگه خواستین بهتون سند اش رو نشون میدم امار طلاق تو خانومایی که در سن بالا ا ...

چون تو سن پایین مردا به خانمها زور میگند اون طفلیا هم چیزی نمیگند تو سن بالا دیگه هرگز زیر بار ظلم و زور نمیرند و تو سن بالا اکثرا تحصیل کرده و شاغلند پس این دلیل نمیشه که تو سن پایین ازدواجها موفق تره طرف داره میسوزه و میسازه چون نه درس خونده نه شعلی داره نه پولی

من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن.  همه دنبال دوستی ان. دلم خونه خودمو میخواد زندگی ...

شاید باورتون نشه وقتی ازدواج میکنی وبیشتر نیازات سرکوب میشع ووقتی بچه هم میاد دورتر میشین سردتر میشی ومیگی کاش به دوران بی خیالی وسرخوش بودن برگردی ...دلت تنهایی میخواد ...

شما چند سالتونه؟ من یه دختر دایی دارم شاید سنش ب شما بخوره؟

😏😏😏

عزیزم از کجا میدونی ایشون آقا هستن و سنش رو

در ثانی هر کسی از خودش تعریف و تمجید کرد شما باور می کنید

🤣🤣🤣

مثل اینکه فضای مجازی رو خیلی جدی گرفتی

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
😏😏😏 عزیزم از کجا میدونی ایشون آقا هستن و سنش رو در ثانی هر کسی از خودش تعریف و تمجید کرد شما با ...

من دختر داییم مجرده و دنبال کیس خوب برای ازدواج میگرده

ایشونم دنبال کیس میگرده

خوب من قصدم خیره معرفیشون میکنم تحقیقاتش با خودشون دیگه!!!

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
ادم معتقدی باشه، ظاهرش خوب باشه، اهل خانواده و زندگی باشه نه تیپ خفن زدن و خیابون رفتن و اینا، خانوا ...

شما هم نیازی نبود ابراز وجود کنید تو این تاپیک و از کمالات نداشتت بگی🤣  و

از آب گل آلود ماهی بگیری

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
😏😏😏 عزیزم از کجا میدونی ایشون آقا هستن و سنش رو در ثانی هر کسی از خودش تعریف و تمجید کرد شما با ...

من حس ششم دارم تاحدی

خخخخخ

جدی

اللن مثلا اون آقا عین حرفاش بود ، خوبه، میدونم....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من دختر داییم مجرده و دنبال کیس خوب برای ازدواج میگرده ایشونم دنبال کیس میگرده خوب من قصدم خیره مع ...

لطفا ساده نباشیم 😂😞😔

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
شما هم نیازی نبود ابراز وجود کنید تو این تاپیک و از کمالات نداشتت بگی🤣  و از آب گل آلود ماهی ...

مطمنی بنده خدا کمالاتش نداشته هس؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706