2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی بحث ازدواج زود و به موقع رو مطرح میکنم همه میریزن سرم‌ بابا ازدواج نیاز طبیعیه هر انسانه .یه د ...

بنده ازدواج به موقع داشته ام و طلاق گرفتم! در مورد امثال من نظرت چیه!!!

یک چیزی به نام خودداری و کف نفس داریم. چه حرفیه شما میزنی؟!!! ۱۶ سال خیلی زوده برای ازدواج. ازدواج فقط که برای ارضای نیاز جنسی نیست. یک همراهی و کار تیمیه و مهارت میخواد!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
مال من هفته ی بار 😝😝😝

من از دوران عقد ار از روزی 3 بار شد هفته ایی 4 بار بعد 3 بار بعد 2 بارالان 15 ذوره پاکم 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
بنده ازدواج به موقع داشته ام و طلاق گرفتم! در مورد امثال من نظرت چیه!!! یک چیزی به نام خودداری و کف ...

عزیز دلم شما ۱۶ ساله بودی جدا شدی من میشناسم طرف سی شوهر کرده و جدا شده.

مهم انتخاب درسته نه سن .شما ممکن بود تو سی سالگی هم زن اون ادم میشدی و جدا میشدی.

تو جامعه ی قعلی ما کف نفس خیلی سخته بهتره نیاز رو سرکوب نکرد و به موقع پاسخ داد.

نظر شمام برام محترمه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
عزیز دلم شما ۱۶ ساله بودی جدا شدی من میشناسم طرف سی شوهر کرده و جدا شده. مهم انتخاب درسته نه سن .شم ...

خیر بنده ۱۶ ساله نبودم که جدا شدم! از کجا اینو میگی؟؟؟

من ۳۴ ساله بودم که جدا شدم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ادم معتقدی باشه، ظاهرش خوب باشه، اهل خانواده و زندگی باشه نه تیپ خفن زدن و خیابون رفتن و اینا، خانوا ...

شما چند سالتونه؟ من یه دختر دایی دارم شاید سنش ب شما بخوره؟

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
خیر بنده ۱۶ ساله نبودم که جدا شدم! از کجا اینو میگی؟؟؟ من ۳۴ ساله بودم که جدا شدم!

منظورم ازدواجتون بود گلم 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
وا چتونه تو این اوضاع این از اقتصادمون این از سیل و زلزله و بلایای طبیعی حالا همتون شوهر میخواین ...

عزیزم حق طبیعیه نیاز هر کسه به بلا طبیعی چه ربطی داره 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
2706