2737
2734

استارتر روزه میگیری؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی بحث ازدواج زود و به موقع رو مطرح میکنم همه میریزن سرم‌

بابا ازدواج نیاز طبیعیه هر انسانه .یه دختر ۱۶ ساله تو این جامعه ی کثیف وقتی نیاز جنسی داره چه غلطی کنه اخه بره خودارضایی کنه و به خودش اسیب بزنه یا خدایی نکرده دستمالی پسرا شه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
2738
دقیقاااا درسته مردا بی پروا ترن لذت زیاد برای زناست

ضمنا مردها گاهی تو خواب ناخودآگاه ا ر ض ا میشن. همون یک تخلیه هست براشون ولی خانم ها فقط باید صبر و نجابت پیشه کنند.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

اسی ببخش ربطی ب تاپیکت نداره گذاشتم بخندید ی خانومی تو ی مجلس با بچش نشسته بودن بعد یهو زارت ازش در میره میندازه گردن بچش یواشکی ب بچش میگه اگه گفتی خودم زدم برا ی پیراهن خوشکل میخرم بعد پسره میگه و خلاصه تموم میشه بعد پیرهن مادره میخره باهم میرن خرید بعد دوست بچه تو رو میبنشون به پسره میگه پیرنت چ خوشگله اونم کم نمیزاره میگه این ک میبینی تنمه حاصل گوزه ننمه😝😝😂😂😂😂😂

خودارضایی کن

لطفا گناه کبیره رو اشاعه ندید!

خودارضایی کن

تو گوگل سرچ کن : مضرات خود ارض ایی 

و سرچ کن : گناه خود .....

کیفر .......

ببین چقد آسیب جسمی، روانی و معنوی داره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706