2733
2734

استارتر روزه میگیری؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی بحث ازدواج زود و به موقع رو مطرح میکنم همه میریزن سرم‌

بابا ازدواج نیاز طبیعیه هر انسانه .یه دختر ۱۶ ساله تو این جامعه ی کثیف وقتی نیاز جنسی داره چه غلطی کنه اخه بره خودارضایی کنه و به خودش اسیب بزنه یا خدایی نکرده دستمالی پسرا شه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
2738
دقیقاااا درسته مردا بی پروا ترن لذت زیاد برای زناست

ضمنا مردها گاهی تو خواب ناخودآگاه ا ر ض ا میشن. همون یک تخلیه هست براشون ولی خانم ها فقط باید صبر و نجابت پیشه کنند.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

اسی ببخش ربطی ب تاپیکت نداره گذاشتم بخندید ی خانومی تو ی مجلس با بچش نشسته بودن بعد یهو زارت ازش در میره میندازه گردن بچش یواشکی ب بچش میگه اگه گفتی خودم زدم برا ی پیراهن خوشکل میخرم بعد پسره میگه و خلاصه تموم میشه بعد پیرهن مادره میخره باهم میرن خرید بعد دوست بچه تو رو میبنشون به پسره میگه پیرنت چ خوشگله اونم کم نمیزاره میگه این ک میبینی تنمه حاصل گوزه ننمه😝😝😂😂😂😂😂

خودارضایی کن

لطفا گناه کبیره رو اشاعه ندید!

خودارضایی کن

تو گوگل سرچ کن : مضرات خود ارض ایی 

و سرچ کن : گناه خود .....

کیفر .......

ببین چقد آسیب جسمی، روانی و معنوی داره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706