2726
من ۲۵ سالمه یکساله خواستگارندارم و دوس پسرم تعطیل عادت کردم

من اصلا دوست پسرنداشتم. 

خواستگاری که قصد ازدواج داشته باشه فقط یک نفر. 

اونم اصلا نمیخوردیم بهم. 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش نیاز جنسی وجودنداشت. عصب های بدن قطع میشد راحت میشدیم.

نه عزیزم اینو نگو منم قبلا که مجردم بودم همینو میگفتم و یهو سرد شدم حالا وسط این همه دعا خدا این دعامو براورده کرد الان چند ساله هیچ نیاز جنسی حس نمیکنم الانم که ازدواج کردم بدتر شده و برا زندگی زناشوییم مشکل دارم

ای کاش نیاز جنسی وجودنداشت. عصب های بدن قطع میشد راحت میشدیم.

خب این که غیر ممکنه ولی بازم واسه دخترا قابل کنترل تره. بیچاره پسرای مجرد که دن به راه تو کوچه تحریک میشن و هیچ راهی ندارن.

عزیزم سعی کن ورزش کنی و مشغله فکری واسه خودت درست کنی.درسته که میل شدیدی هست ولی به راحتی میتونی فراموشش کنی.نذار بت مسلط بشه که ادم دیوونه میشه.

ان شاءالله به حق فاطمه زهرا به زودی یه انسان خوب و با اخلاق سر راهت قرار مبگیره و ازدواج میکنی

2728
خب این که غیر ممکنه ولی بازم واسه دخترا قابل کنترل تره. بیچاره پسرای مجرد که دن به راه تو کوچه تحریک ...

منم نمیتونم کنترل کنم. از ۱۵سالگی خودارضایی میکردم. 

بعدش تا یک مدت راحتم.

نمیدونم به خاطر چیه. چه مرگمه😔

😢من هیچکی باهام حتی واسه دوستی اشنی نمیشه داغونم معلومه بیخود نیست از خودم بدم میاد فک میکنم خ زش ...

منم همینطورم

ولی بعد به خودم میگم نه تو اونقدر خوبی که هیچکس جرات نمیکنه بیادجلو چون میترسن ج رد بشنون

ولی ته دلم میگم اینقدرکسشر نگو  

من اصلا دوست پسرنداشتم.  خواستگاری که قصد ازدواج داشته باشه فقط یک نفر.  اونم اصلا نمیخو ...

من یه شب تاپیک زدم جامعه ما پلنگ پسنده دیگه هیچکس دخترای ساده روقبول نداره مثل چی ریختن سرم

من ۲۵ سالمه یکساله خواستگارندارم و دوس پسرم تعطیل عادت کردم

من ۲۴ سال و پنج ماهممه

مجردم 

تا حالا خواستگار هم نداشتم 

دوس پسر هم‌حدود ۶ ماه هست ندارم 

لطفا لایکم‌نکنید😒 مرسی
2706